Toplam : 16 Ürün
Sırala :

Arkadaşlarıyla oyun oynarken, spor yaparken, evde dinlenirken veya dışarıda aileyle vakit geçirirken… Çocuklar aslında tahmin edilenden çok daha fazla zamanı içlerinde çok rahat ettikleri şortlarla geçiriyorlar. Hele ki havalar da ısınmışsa, çocuklar için şort dışında bir alternatif sunmak neredeyse imkansız oluyor. Tabii ki çocuklar yumuşak kumaşlı, rahat hareket etmelerine yardımcı olan şortlardan vazgeçmek istemiyorlar. Hummel.com.tr’de hareketli çocukların her anına uyum sağlayabilecek onlarca çeşit yer alıyor. Kesiminden desenine, çocuk futbol şortu veya çocuk tenis şortu gibi farklı sporlara yönelik ve her çocuğun zevkine hitap edebilen erkek çocuk şort modelleri arasından çocuğunuzun ihtiyacına göre seçim yapabilir ve alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.Farklı çocuk giyim ürünleri seçeneklerine göz atmak için Erkek Çocuk Giyim kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Çocuk Şort Modelleri ve Fiyatları

Çocuklar farklı kesimlerdeki ürünleri denemeyi, renkleri birbiriyle kombinlemeyi ve kendi giyim tarzlarını oluşturmayı çok seviyorlar. Onların bu heyecanını gözlemlemek ebeveynler için de çok keyifli! Hummel.com.tr’de yer alan erkek çocuk şort modellerinde 4 yaştan 14 yaşa kadar seçenek mevcut. Modeller arasından yaşa göre filtreleme yaparak çocuğunuza uygun olan erkek şort modellerini görüntüleyebilirsiniz. Ürünler arasında kapri şort olarak da bilinen diz altı şortlar, standart şortlar ve kısa çocuk şortları bulunuyor. Tek renkli, desenli ve baskılı şortlar arasından tercih yapmak bir hayli zor.

Erkek çocuk şort fiyatları ürünün materyaline, baskısına ve sezonuna göre değişiklik gösteriyor. Hummel.com.tr’de her bütçeye uygun çocuk şortları kolaylıkla bulunabilir. Sayfada arama yaparken fiyat filtresi uygulayarak bütçeniz dahilindeki modelleri görüntüleyebilir, sonrasında beğendiğiniz şortları sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca dönemsel indirimler ve kampanyalarla beğendiğiniz şortlara çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Erkek Çocuklar İçin Spor Şortlar

Yapılan spora uygun giyinmek, hareket özgürlüğünü maksimuma çıkarırken motivasyon da sağlar. Bu durum çocuklar için de geçerli! Sadece kumaş özellikleriyle değil, tasarımlarıyla da spor branşlarına atıfta bulunan şortlar çocuklar tarafından çok seviliyor. Bu sayede çocuklar kendilerini o spor branşına daha bağlı hissedebiliyorlar. Bireysel sporlardan tenise merak salanlar için çocuk tenis şortu modelleri idealdir. Bir basketbolcu figürüne sahip olan MALKINS çocuk basketbol şortu, tasarımıyla dikkat çeken sevilen parçalardan. Ayrıca bu şortun belindeki elastik ip sayesinde duruşu kişiye göre ayarlanabilir. Hareketli bir basketbol maçında için belinde elastik ip olan parçaları tercih etmek çok daha konforlu bir antrenman yapmaya yardımcı olur. Aynı zamanda çocuk futbol şortu modelleri hem sokakta hem halı sahada topun peşinden koşturan çocukların ilk tercihi oluyor.

Klasik ve Renkli Çocuk Spor Şort Modelleri

Erkek çocuk şortlarında elbette bir çok renk ve desen seçeneği bulunuyor. Her zaman kombinlenebilecek ve günlük olarak da rahatlıkla kullanılabilen siyah çocuk şortları en çok tercih edilen şort modeli. Düz siyah şortların yanı sıra yine siyah tonlarında fakat farklı desenlere sahip ürünler de klasik tarzına yeni bir soluk getirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Öte yandan havalar ısındığında beyaz da dahil olmak üzere pastel tonlardaki şortlar da eğlenceli kombinler yapmayı seven çocukların üzerlerindeki yerlerini alıyor. Birçok renk seçeneğine sahip olan KENSERA, belindeki elastik bant ile rahat bir kullanım sağlıyor.

Çocuk Şort ve Atlet Kombinleri

Sıcak yaz aylarında şortların en çok kombinlendiği ürün kuşkusuz atletlerdir. Kolsuz tasarımlarıyla çocukların daha rahat hareket edebilmesine izin veren atletlerle keyifli yaz kombinleri yapmak mümkün. Eğer tercih ettiğiniz şortlar tek renkli ve düz parçalar ise canlı renklere sahip, büyük desenli veya logo baskılı bir erkek çocuk spor tişörtü ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bir başka seçenek ise şortu ön plana çıkarmak için atlette daha sakin ve klasik bir renkten yana tercih yapmak olabilir. Hummel.com.tr’de erkek çocuk spor atletleri ve çocuk spor ayakkabı sayfalarını ziyaret ederek farklı opsiyonları gözden geçirebilir ve beğendiğiniz atletleri tercih ettiğiniz şortlarla kombinleyerek satın alabilirsiniz.

Daha fazlasını gör