Bee Club Puanı
0
-%40
-%40

214 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Uzun süre kapalı kalan ayakların saatler geçse dahi ilk ayakkabı giyildiği andaki kadar rahat hissetmeye ihtiyaçları var. Vücut ağırlığının uyguladığı baskıyı ve tüm günün yorgunluğunu azaltabilmek için ayakları destekleyen ve onların nefes almasına izin veren tasarımlar gerekiyor. Özellikle de aktif bir hayat sürenler ve sporla uğraşanlar için… İşte bu yüzden kaliteli bir çift kadın spor ayakkabı her kıyafetin en önemli tamamlayıcısı. hummel kalitesi spor giyimin her alanında olduğu gibi ayakkabılarda da farkını gösteriyor. Popüler kadın spor ayakkabı modelleri arasında hacimli sneakerlar, pastel renkli detaylar ve klasik günlük spor ayakkabılar yer alıyor. Her hayat tarzına ve giyim stiline uygun kadın sneaker modellerinden dilediğinizi seçip günlük veya sportif kombinlerinize dahil edebilirsiniz.

hummel Konforu ve Üretim Kalitesi İle Spor İçin Ayakkabı Modelleri

Kardiyo, ağırlık veya dayanıklılık… Kadın training ayakkabılarınızı nasıl tercih edersiniz? Antrenman yaparken ayakların her an desteklenmesi için birçok kriteri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Favori antrenmanınız hangisi? Spor salonunda mı yoksa dışarıda mı spor yapmayı tercih ediyorsunuz? Tüm bu soruların cevapları, doğru kadın spor ayakkabı seçiminde büyük rol oynuyor. Her spor için ayakkabı seçimi sporun yapıldığı zemin yapısında ve kişinin ortopedik sağlığına göre yapılmalı. hummel’ın bayan spor ayakkabı modelleri arasında farklı antrenman tiplerine ve zeminlere yönelik alternatifler bulunuyor. Bu modeller arasında daha hafif ve hava alan yazlık kadın spor ayakkabı ile soğuk hava koşullarına daha dayanıklı kışlık kadın spor ayakkabı seçenekleri yer alıyor. TOP TRACK HIGH gibi ayak bileklerini de koruma altına alan kadın spor ayakkabı modelleri kış sezonunda çok tercih ediliyor.

Kadın Siyah & Beyaz Spor Ayakkabı Modelleri

Klasik bir tarzdan şaşmayanlar ve her kadın eşofman altı, her spor tayt ile rahatça uyum sağlayabilen bir renkli spor ayakkabı isteyenler genellikle tercihlerini siyah ve beyazdan yana kullanıyorlar. Sporcu sütyeni ile kombinlenebilecek kadın sneaker ayakkabı modelleri hem spor sırasında hem de günlük stili tamamlamak için kombinlere dahil ediliyor. Beyaz kadın sneaker genellikle iç mekanda veya güneşli günlerde spor yapanların tercihi oluyor. Siyah spor ayakkabı ise daha çok sonbahar, kış mevsimlerinde tercih edilmekle birlikte gardroplar için tam bir klasik. hummel’ın zamansız çizgilere sahip siyah veya beyaz spor ayakkabılarından birini satın alarak yıllara meydan okuyan bir dayanıklılığa ve tarza sahip olabilirsiniz.

hummel Kalitesi İle Kadın Sporcu Ayakkabısı Çeşitleri

hummel, yıllardır süregelen spor giyimdeki iddiasını ayakkabıda da devam ettiriyor. hummel ayakkabılarında kullanılan memory foam taban, zaman içinde ayağın şeklini alarak her kullanışta rahatlığı garantiliyor. Üst tasarım için farklı alternatiflere sahip olan Hummel süet, file, vegan deri gibi farklı doku seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda renk blokları ve şevron ikonları gibi detaylarla hareketlenen bu kadın spor ayakkabı modelleriin tasarımları hareketleniyor. Kadın sporcu ayakkabısı kategorisinde siz de yaptığınız spora göre ayaklarınızı destekleyen, kaliteli bir çift bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Hummel’ın spor modasının bulabileceğiniz kadın sporcu tişörtlerine de göz atabilirsiniz.

Spor Aktivitelerinin Vazgeçilmezi: Kadın Yürüyüş & Koşu Ayakkabıları

Sadece spor aktivitelerinin değil, sportif bir hayatın vazgeçilmezi olan yürüyüş ve koşu ayakkabıları Hummel farkı ve kalitesiyle buluştu. Hem rahatlığı hem de tasarımıyla çok sevilen kadın yürüyüş ayakkabı siluetleri aktif olduğunuz her an ayaklarınızın konforunu garanti altına alıyor. Kadın koşu ayakkabı modelleri ise tempolu antrenmanlar boyunca her adımda ayağınızın dengeli bir şekilde basmasına yardımcı oluyor. hummel’ın geniş ürün yelpazesinde hem yaz, hem de kış için yürüyüş ve koşu ayakkabıları bulunuyor. Siz de tercihinizi daha çok doğada mı, sahil kenarında mı yoksa koşu bandında mı yürüyüş yaptığınızı veya koştuğunuzu göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. hummel.com.tr’de yer alan kadın spor ayakkabı çeşitlerinden ihtiyacınız olanlara uygun fiyatlara sahip olmak için dönemsel indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Bir diğer önemli kadın spor ayakkabı modelimiz ise özel üretim serimiz olan Jada ayakkabı modeli olarak ön plana çıkıyor. Bu model ile günlük kombinleriniz artık çok daha şık bir hale gelecek.

Daha fazlasını gör