Toplam : 66 Ürün
Sırala :

66 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Hayatı daha organize, pratik ve konforlu hale getiren, hem işleri kolaylaştıran hem de günlük yaşama stil katan vazgeçilmez aksesuarlarımız: Çantalar… Erkek spor çantası koleksiyonu tasarlanırken tüm sporcuların ihtiyaçları, antrenmanlar, fitness ve açık hava sporlarının ihtiyaçları göz önüne alındı. Ortaya su geçirmez kumaşlardan, dayanıklı, tüm spor kıyafetlerle uyumlu, trend tasarımlardan oluşan eksiksiz bir koleksiyon çıktı. Aradığınız ister sporcu sırt çantası, ister fitness spor çantası, su geçirmez spor çanta ya da şehir içinde spor stilinizi tamamlayacak sportif sırt çantası olsun; erkek spor çantası deyince rahatlıkla ve şıklıkla hummel cevabını verebiliriz.

Hummel erkek spor çantası koleksiyonu ile çantasız çıkmayanlar çok haklı!

Sporda, okulda, seyahate çıkarken ya da sadece günlük spor kombinlerin tamamlayıcısı olarak hummel erkek spor çantalarını çok seveceksiniz. Kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak aksesuar, erkek eşofman altı & sweatshirt, erkek training ayakkabı çeşitlerimize de göz atabilirsiniz. Hem fonksiyonlu hem şık hem de klasik tasarımlarla hummel çantalar, her stile keyifle eşlik eder. Su geçirmez kumaş özellikleri, antrenmanlarda ve yağışlı havalarda tam bir kurtarıcı olmasını sağlar. Bel, sırt, omuz ve spor çantası olarak farklı alternatifler sunar. Enerjik renkleri hafif kumaşıyla her yere gelen bel çantaları sezonun keyifli trendlerinden.

Klasik hummel tasarımlarını yansıtan sırt çantaları farklı renk ve boyutlarıyla kombinlerinize hareket katar, geniş depolama alanı sağlar. Telefon anahtar gibi sadece önemli eşyalarla çıkılan günlerin en sevilenleri hummel omuz çantası! Hem hissetmeyeceğiniz kadar hafif hem de günün kurtarıcısı. Antrenmanlarını asla kaçırmayan sporcular içinse hummel spor çantaları radarda. Geniş iç haznesi, rahat taşınabilir kolları ve ıslak zeminlere uygun kumaşları sayesinde spor günlerini konforlu hale getirir, enerjiniz de konsantrasyonunuz da bölünmez. Nereye giderseniz gidin, sizinle gelecek bir hummel erkek spor çantası mutlaka vardır.

Organize yaşamaya özen gösterenler, hummel erkek spor çantası koleksiyonuna bayılacaksınız.

Günün her anında kurtarıcı: Erkek bel çantaları

Festival ruhunu yanınızda her yere taşımak isterseniz, hummel bel çantaları tam size göre. Retro görünümünün yanında, modern ve kompakt tasarımlarıyla hummel bel çantaları bu sezon da trend alarmlarından biri! 80’ler 90’lar 20’ler derken bel çantası dönem aksesuarı olmaktan çıktı. hummel erkek bel çantaları o kadar kullanışlı ve pratik ki, sadece aksesuar dersek haksızlık etmiş oluruz. Telefon, cüzdan, kulaklık gibi evden her çıktığımızda yanımızda götürdüğümüz kişisel eşyaları güvenle taşımak ve ihtiyaç duyduğumuzda onlara hemen ulaşmak için bel çantalarından daha iyisi olamaz. Bu rahatlığı çok seviyoruz ve bu sezon da hummel bel çantalarından vazgeçmiyoruz.

Tam bir klasik: Fitness & antrenmanlar için erkek spor sırt çantası

Hafta sonu planları, iş gezileri, fitness veya antrenmanlar, sahil rotaları, kışlık destinasyonlar… Kısacası o bizim kısa seyahatlerimizin vazgeçilmez bir parçası. Terletmeyen kumaşları, klasik renkleri ve zamansız stilleriyle hummel sırt çantaları size tüm keyifli anlarda eşlik edecek. Islak alanlarla bolca temas ettiğimiz antrenmanlar ve fitness salonlarına karşı hummel’ın su geçirmeyen kumaş teknolojisi içinizi rahatlatsın. Eşyalarınız fitness ve antrenman sırt çantasının içinde güvende! Şıklığının yanı sıra kullanışlı tasarımlarıyla da öne çıkan fitness ve antrenman sırt çantalarının sportif kullanıcıları için hayatı kolaylaştıran çokça özelliği keşfedilmeyi bekliyor. Antrenmanlarda ve fitness’ta erkek eşofman altı & sweatshirt modelleri ile kombinleyebileceğiniz erkek training ayakkabılara göz atabilirsiniz.

Stil kazandıran bir aksesuar: Erkek omuz çantaları

İş gezileri, casual stiller veya sadece kahve içmeye giderken hummel omuz çantası yanınızda! Hem günlük kombinlerinize şıklık katsın hem de sizi organize etsin! hummel erkek omuz çantası koleksiyonunda farklı ihtiyaçlara göre düşünülmüş tüm alternatifler var. İdeal askı kalınlığı sayesinde taşımayı kolaylaştıran tasarımlar, ıslak zeminlere dayanıklı özel kumaşlar, sezonun trendlerine uygun şık fikirlerle zenginleştirilmiş koleksiyon size işte, okulda, sporda ve sokakta eşlik etmek için hazır.

Sportif aktiviteler onsuz olmaz: Erkek spor çantaları

Sportif stiller bu koleksiyona mutlaka göz atsın. Çünkü pilates, yoga, fitness, koşu veya outdoor sporları hiç farketmez; sizi en kompakt şekilde spora hazırlayacak olan çantalar hummel spor çantaları koleksiyonunda! Özel kumaşı ıslak zeminlerde kullanım kolaylığı sağlarken, fonksiyonel yapısı tüm malzemelerinizi rahatlıkla taşımanıza yardımcı olacak. hummel erkek spor çantaları; kullanışlı tasarımları ve kumaş teknolojileriyle günün her anında sportif kalmayı başaranları %100 destekliyor.

Daha fazlasını gör