Toplam : 9 Ürün
Sırala :

Çocukların daha hızlı öğrenmesi için onlara doğru ekipmanlar sunarak özgürce keşfedecekleri alanlar açmak gerekiyor. İyi bir bot veya outdoor bot işte bu yüzden çok önemli. hummel, çocuklar için tasarladığı bot ve outdoor ayakkabılarında tarzı, konforu ve dayanıklılığı ön planda tutuyor. Aktif çocuklar için doğaya uyum sağlayan ve macera dolu aktivitelerle hayata adım atarken zorlanmıyor, özgürce eğleniyor ve öğreniyor.

Hayat dışarıda; yeni deneyimlere adım at! hummel Çocuk Bot ve Çocuk Outdoor Ayakkabılar

Onlar her gün yeni bir deneyim yaşamak isterken siz de çocuklarınızı zorlu hava koşullarından korumak istemekte çok haklısınız. Gelin hem sizi hem de çocuklarınızı mutlu edecek hummel çocuk bot ve outdoor ayakkabı koleksiyonunu birlikte keşfedin. Onlar kendi tarzını oluştururken siz de sağlamlığı ve kalitesiyle asla yarı yolda bırakmayacak hummel botlarını tercih etmenin keyfini yaşayın.

Doğru seçimlerle rahat rahat büyüsünler: Çocuk Spor Bot Modelleri

Çocuklar için doğru kıyafet seçimi demek her hava koşulunda, özgürce dışarı çıkabilmek demek. Onların sınırsız keşfetme isteğine cevap veren hummel bilekli çocuk outdoor botlar ve çocuk outdoor ayakkabılar cesur adımların en stil markası! Profesyonel sporcu adayı olan çocuklara da yaz kış antrenman yapabilme yeteneği kazandıran hummel, çocukların spor sevgisini kesintiye uğratmayacak seçenekler sunar.

Zorlu outdoor koşullarında bile hem güvenlik hem de uyumluluk testlerinden geçen çocuk bot ve çocuk outdoor ayakkabılar sıra dışı stilleriyle de çocukların beklentilerini karşılıyor. ister kayakta ister kış aylarında ıslak alanlarda, karda yağmurda hummel çocuk spor bot ve çocuk outdoor ayakkabılar kaymayan taban teknolojisi ve su geçirmeyen kumaş özellikleriyle öne çıkıyor.

Her çocuğun tarzı farklı hummel kalitesi aynı: Çocuk Outdoor Bot

 

Bilekli yapısıyla çocukların trekking ve yürüyüş yaparken bileklerini destekleyen Snow Boot Tex Jr,, Luan Jr, Zap Hike Jr, botlar hafif ve esnek yapısıyla da şaşırtıcı derecede rahat! Özel hummel kumaş kalitesi hem ayaklara nefes aldırır hem de su geçirmez özelliktedir. 33-34-35-36 gibi geniş numara aralığına sahip tüm bot modellerinin üstten çırtlı olması kolay giyilip çıkarılmasını sağlar. 

 

Çocuklar kendi ayakkabılarını destek almadan kolayca giyebilir. Bileksiz Melody çırtlı çocuk outdoor ayakkabı, koruyucu kumaşı ve termo taban yapısıyla ıslak alanlarda ve olumsuz hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Su geçirmez çocuk botları, kar botları, kayak yaparken, koşu, yürüyüş ve antrenmanlarda çocuklara eşlik eder. 

 

Yarım bilekli Root Tex Jr çocuk ayakkabı ise hem bot hem de spor ayakkabı olarak kullanılabilecek modern ve trend bir tasarıma sahiptir. Farklı çocuk spor ayakkabı modelleri için hummel’ın spor ayakkabı koleksiyonuna linkten ulaşabilirsiniz. 

 

hummel çocuk bot ve outdoor koleksiyonu çocuk eşofman altı, çocuk mont ve yelek  gibi kombinin diğer parçalarıyla da uyum sağlayarak hem tarz hem de sportif bir duruş sunar. 

hummel Çocuk Spor Bot ve Outdoor Ayakkabıların Tabanı Kayar Mı?

100 yıllık spor ve outdoor ayakkabı deneyimi ve Avrupa standartlarındaki kalitesiyle bu önemli soruya cevap veriyoruz: hummel çocuk spor bot ve çocuk outdoor ayakkabılar kaymaz, özel üretim kumaşları su tutmaz, aynı zamanda nefes alır. Ayakları her durumda kuru ve sıcak tutar; bilekli bileksiz modellerin tamamı özellikle hafif ve esnektir.

Çırtlı yapısı sayesinde kolaylıkla giyilir ve çıkarılır. Ayakların doğal hareketini destekler. Doğayla uyum içindeki hummel çocuk spor bot ve çocuk outdoor ayakkabıları sayısız fonksiyonla donatılırken çocukların ilgisini çekecek renk ve kumaş kombinleriyle de bir çocukluk aşkına dönüşecek.

 

Özgüvenli Bir duruş, Destek İhtiyacını Minimuma Düşürür; hummel Çocuk Spor Bot ve Outdoor Ayakkabılarla Size Onu Keyifle İzlemek Kalır.

 

Dayanıklı malzemeleri, hummel kalitesi ve tasarımın gücünü buluşturan hummel, gelişimin en önemli evresindeki çocukların ve hassas ebeveynlerin aklında soru işareti bırakmıyor. Her türlü arazi koşulunda ve hava durumunda, hummel çocuk spor bot ve çocuk outdoor ayakkabı koleksiyonu sayesinde çocuklarınız dış dünyaya ve heyecan dolu maceralara hazır!

Çocuk spor bot ve çocuk outdoor ayakkabılarını hummel eşofmanlar ve montlarla birleştirerek stilini tamamlamak isteyen çocuklar, ayakkabılarınızla uyumlu hummel kıyafetleri de keşfetmek için mutlaka buraya tıklayın.

 

Daha fazlasını gör