-%40

60 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Ayakkabılar bir kombinin tamamlayıcısı olmanın yanı sıra ayak sağlığını korumada önemli rol oynuyor. Bu durum elbette çocukların hiç yorulmadan koşturan ayakları için de geçerli. Henüz gelişme çağında olan çocukların doğru koşullarda kullanmak üzere doğru ayakkabılara sahip olmaları, yürüme ve spor yapma alışkanlıklarını da büyük ölçüde etkiliyor. Hummel.com.tr’de hem okul üniformasıyla birlikte kullanılabilecek, günlük rahatlık için tasarlanan modeller, hem daha zorlu zemin şartlarına uygun çocuk outdoor ayakkabı ve spor bot modelleri, hem de düzenli spor alışkanlığı olanlar için çocuk yürüyüş ayakkabıları ve çocuk spor ayakkabı modelleri yer alıyor. Birbirinden farklı tasarımları görebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çocuklara Göre Spor Ayakkabı Seçimi

Hummel çocuk ayakkabıları, enerji dolu minik ayakların her adımda dengeli ve sağlam basmasını sağlar. Çocukların güvenle kullanabildiği spor ayakkabı modelleri arasından klasik, tek renkli veya desenli bir çift seçebilirsiniz. Çocuk spor ayakkabı modelleri şık tasarımlarının yanı sıra çocukların ergonomisi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bir çocuk spor ayakkabı satın alınırken dikkat edilmesi gereken ilk adım, ayakkabının kullanım alanı ve kullanım sıklığı olacaktır. Eğer çocuğunuzun futbola ilgisi varsa çocuk futbol ayakkabısı üzerine yoğunlaşmak veya yaptığı sporun zeminine göre (iç mekan / dış mekan) olarak ayırarak değerlendirmek doğrudur. Bunun sebebi ayakkabı üretiminde kullanılan materyallerin kullanım alanına göre değişiklik göstermesidir. Ayrıca ayakkabının ne çok büyük ne de çok sıkı olmaması gerekir. Çocuğun ayağından düşecek kadar büyük gelen ayakkabılar ileride tabanlarla ilgili sorun teşkil edebilir. Bu sebeple çocuk spor ayakkabı satın alırken hem materyaline hem de ayaklara tam olmasına dikkat etmek gerekir. Kaliteli bir çocuk spor ayakkabı seçimi sayesinde sık kullanımlarda bile minimum yıpranma görerek daha uzun ömürlü bir tercih yapmış olursunuz. Spor aktivitelerine yalnızca spor ayakkabı çeşitleri değil, aynı zamanda erkek eşofman üstü & eşofman altı modelleri de eşlik edebilir.

Hummel Kalitesi İle Kız & Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri

Hem ayak sağlığı için tercih edilen hem de ilgi çekici çocuk spor ayakkabı modeller Hummel.com.tr’de! 26 numaradan 35 numaraya kadar geniş beden aralığına sahip olan koleksiyonda çocukların severek kullanacağı tasarımlar bulmak mümkün. Özellikle parlak hologram detaylı modeller hem kız hem erkek çocuklarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Her kıyafetle kombinlenebilen, ilkbahar ve yaz sezonunda beyaz, sonbahar ve kış sezonunda ise siyah çocuk spor ayakkabı modelleri, klasikten şaşmayanların tercihi oluyor. Çocuk outdoor ayakkabı ve spor bot modellerinde ise ayak bileklerini koruyan hacimli ayakkabılar ön plana çıkıyor. Sezonun favori çocuk spor ayakkabı modelleri arasında pastel tonlardaki tasarımlar yer alıyor. Spor ayakkabı modelleri ile kombinlenecek erkek çocuk spor şort ve kız çocuk spor tayt modellerine göz atabilirsiniz.

Sadece çocuk spor ayakkabılarını değil, bebekler için de onlarca farklı ayakkabı seçeneğini Hummel.com.tr’de bulabilirsiniz. Böylece henüz adımlarını yeni yeni atmaya başlayan bebeklerin de kombinlerini şık bir dokunuşla tamamlayabilirsiniz.

Bağcıklı, Bantlı ve Işıklı Çocuk Spor Ayakkabıları

Çocukların kullanım alışkanlıkları ve yaşları doğrultusunda Hummel’ın bağcıklı veya cırt cırtlı ayakkabı olarak da bilinen bantlı modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanım tercihine ek olarak, Hummel ışıklı spor ayakkabı modelleri ile de çocuklara renkli ve eğlenceli adımlar hediye edebilirsiniz! Genellikle küçük yaşlarda daha çok bantlı modeller tercih edilirken, çocuklar bireysellik kazandıkça ve el becerileri geliştikçe bağcıklı ayakkabı kullanımına geçiş sağlanıyor. Bazı ayakkabı modellerinde ise çocukların daha rahat alışabilmesi için hem bağcık hem bant detayı birlikte bulunuyor. Hummel.com.tr’de farklı taban özelliklerine ve desenlere sahip bağcıklı ve yapışkan bantlı çocuk ayakkabılarını görüntüleyebilir, çocuğunuzun gelişimine göre uygun ayakkabıyı rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Ayrıca ışıklı çocuk spor ayakkabı modellerini Hummel kalitesini bulabileceğiniz kız çocuk eşofman üstü & eşofman altı modelleri ile de kombinleyebilirsiniz.

Çocuk Spor & Outdoor Ayakkabı Fiyatları

Elbette çocuk spor ayakkabı fiyatları da materyale, iç tabana ve sezona göre değişiklik gösteriyor. Zor zemin koşullarına göre üretilen, ayak bileklerini de koruyan outdoor ayakkabılarında daha dayanıklı malzemeler kullanıldığından, günlük kullanım için tasarlanan modellere göre farklı bir fiyatlandırma uygulanıyor. Dönemsel indirim ve kampanyalardan faydalanarak çocuğunuz için tercih ettiğiniz spor ayakkabılara çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun ürünleri listelemek için web sitemizde fiyat filtresine tıklayabilirsiniz. Çocukların ayak sağlığı düşünülerek geliştirilen ortopedik iç tabanları ve birbirinden farklı, dikkat çekici tasarımlarıyla onlarca çocuk spor ayakkabı özel fiyat avantajlarıyla Hummel.com.tr’de! Ayakkabıları tamamlayacak kız çocuk şişme mont modellerimize de göz atmanızı öneririz.

Daha fazlasını gör