Toplam : 17 Ürün
Sırala :

Çocuklar için soğuk hava yoktur, yanlış kıyafet vardır önermesi çok haklı! Çünkü çocukların içinde her mevsimi doyasıya yaşayacak enerji var. Yeter ki doğru mevsimlerde doğru kıyafetlerle onları destekleyebilelim. 

hummel çocuk mont ve yelek koleksiyonu, çocuklara sıcak ve şık bir kış sunuyor. Renkli, desenli, kapüşonlu ve cepli tasarımları ile öne çıkan montlar ve yelekler, her tarza uygun seçeneklerle çocukların kalbini fethediyor. Soğuk havalarda sıcak koruma sağlayan hummel çocuk mont ve yelekler, hem kız hem de erkek çocuklar için mevsimlik ve kışlık modellerle yılın her anına keyifle eşlik ediyor.

hummel Erkek Çocuk Mont Modelleri Her Zaman Çok iddialı

hummel erkek çocuk mevsimlik ve kışlık şişme mont ve yelek koleksiyonu; sonbahar kış sezonunun gerekliliklerine en uygun alternatifler sunarak çocukları hem okulda hem oyunda rahat ettirmek için tasarlandı. hummel erkek çocuk şişme mont ve yelek koleksiyonu her çocuğun soğuk havalarda vazgeçilmezi. Çünkü hem çocukların hareketlerini destekler, hem de soğuk havalara karşı bir kalkan işlevi görür. Evde, dışarda, okulda, sporda çocuklar dışarı adımını attıkları andan itibaren hummel montlar ve şişme yelekler onların yanında!

Kapüşonlu, fermuarlı ve desenli modeller, çocukların tarzını yansıtırken aynı zamanda soğuk hava koşullarında koruma sağlar. Renkli ve cepli tasarımlar, erkek çocukların günlük aktivitelerini konforlu bir şekilde sürdürmelerine olanak tanır.

Kız Çocuk Mont Modelleri: Çok Sıcak Çok Stil

hummel kız çocuk mont ve yelek çeşitleri, renkli ve şık tasarımları ile dikkat çeker. Kapüşonlu, fermuarlı ve desenli modeller, kız çocukların gardıroplarına enerji katarken aynı zamanda soğuk kış günlerinde sıcak tutar. Cep detayları, kız çocukların küçük eşyalarını güvenli bir şekilde taşımalarına olanak tanır.

Soğuk Kış Günlerinin Sıcacık Enerjisi: hummel Çocuk Şişme Mont & Yelek Modelleri

Her çocuğun kendine özgü bir stili var ama onlar en çok hareketleri kısıtlanmadan giyinmek ister. hummel; bu hareket kabiliyetini maksimumda tutan şişme mont koleksiyonuyla çocuklara tam da ihtiyaç duydukları rahatlığı sunar. Hem mevsim geçişlerindeki ihtiyaçlara hem de eksi derecelerdeki kış şartlarına özel kaz tüyü mont seçenekleri, hummel erkek çocuk şişme mont koleksiyonunda! Onları hasta olma endişesi duymadan, özgürce oyun alanlarına bırakmanın keyfi ise tüm ebeveynlerde… hummel ruhunu bulabileceğiniz bu ürünleri çocuk eşofman altı ve çocuk sweatshirt modelleri ile kombinleyebilirsiniz. 

Kışın Tadını Daha Fazla Çıkarabilmek için hummel’da Daha Fazlası Var!

Astarlı ve kapüşonlu şişme mont ve yelekler, çocukların soğukla doğrudan temas etmesini önler, yağışlı havalara karşı bariyer oluşturur. Uzun ve kısa modellerin yanı sıra renkli kapüşon detaylarıyla şişme montlar tüm çocuklara spor şık bir stil kazandırır. Bele kadar kısa montların yanında dizde uzun şişme montlar, tüm vücudu sararken kalın şişme yelek de en az mont kadar koruyucu özelliğe sahiptir. Hem mevsimlik ince montlar, hem soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi kaz tüyü montlardan oluşan geniş koleksiyon çocuklar ve gençlerin en çok kullandığı parçalardan. 12 yaş, 13 yaş, 14 yaş, 15 yaş ve 16 yaşa kadar uzanan geniş beden aralığı sayesinde erkek çocuk ve genç kışlık mont koleksiyonu her çocuğun ihtiyaç duyduğu rahatlığı ve konforu sağlıyor. Ek olarak, çocuk spor bot & outdoor ayakkabı modelleri ile kışlık kombinler tamamlanıyor. 

Çocuk Mevsimlik & Kışlık Mont Modelleri ile Hava Durumundan Etkilenme

Çocuklarımızın en çok mevsim geçişlerinde hasta olduğunu düşünürsek onları öngöremediğimiz sıcaklıklardaki bahar aylarında, hummel mevsimlik montlarla koruyabiliriz. Mevsimlik montlar ince ve hafif yapısıyla ara sezonlarda tam bir kurtarıcı. Kaz tüyü kalın ve korunaklı kışlık montlar ise soğuk havalarda ve kar tatillerinde çocukların vücudunu ideal ısıda tutar. Onları hem rahat hareket etmek konusunda desteklerken hem de soğuk havalara karşı korur. 

Spor, Şık ve Sıcak: Erkek Çocuk Kar Montu Modelleri

Hava soğuksa onun içi sıcacık! Dikkat! İçinde kışı unutabilirsiniz. Kaz tüyü seçenekleriyle kışın en sıcak ve en sportif tarzını yansıtan hummel erkek çocuk kar montları gençlerin de çocukların da stiline en uygun tasarımlar sunuyor. Hem onları hava durumunun değişkenliğinden koruyor hem de kış boyunca şık bir alternatif sunuyor. Kış tatilleri, okul gezileri spor aktiviteleri veya şehir içi buluşmaları, hummel erkek çocuk kar montunun uyum sağlamayacağı yer yok! 

Her Yaşa ve Her Havaya Bir hummel Mont Mutlaka Vardır

12 yaş, 13 yaş, 14 yaş, 15 yaş ve 16 yaşa kadar uzanan geniş beden aralığı sayesinde, hummel çocuk ve genç montları tüm çocukların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek tasarlandı. Onların enerjisine uygun rahat kalıpları, sezon boyunca tüm hava koşullarına uyumlanan kumaş ve malzeme kalitesiyle hummel 12 yaştan 16 yaşa kadar çocukların en sevdikleri mont olmaya devam edecek. Hava sıcaklığı düştükçe hummel erkek çocuk montlarının ısı seviyesi de artar, bu da ebeveynlerinin içini rahatlatır. Kumaşları ve dolguları mevsimselliğe en uygun şekilde tasarlanan hummel mont, kaban ve şişme yelekler 12-16 yaş grubu gençlerin ve çocukların kış aylarından daha fazla keyif almasını sağlar. 

Daha fazlasını gör