• Erkek
  • Ayakkabı
  • ERKEK AYAKKABILARI

-%40
-%40
-%40

209 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Spor ayakkabı satın alırken uzun süre kullanılabilecek bir renk ve model tercih etmek önemli. Siyah erkek spor ayakkabı erkek giyimde birçok kombini rahatlıkla tamamlayabilir. Erkek beyaz spor ayakkabı ise daha çok havanın güzel olduğu günlerde ve iç mekanlardaki antrenmanlarda tercih ediliyor. Hummel.com.tr’de hem dayanıklı hem de stilinizi tamamlayacak ayakkabıları kolayca satın alabilirsiniz. Spor ayakkabıların da dahil olduğu tüm erkek spor ayakkabı ürünlerine daha uygun fiyatlara sahip olmak için dönemsel indirimleri ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Konforlu, Rahat Erkek Spor & Sneaker Ayakkabılar

Gün boyu ayakta olanlar için ayakkabı tercihi, aslında kombinin geri kalanına göre çok daha önemli. Erkek günlük spor ayakkabı erkek giyimin tamamlayıcı bir unsuru olmakla birlikte, ayak ergonomisini de göz önünde bulundurarak seçilmeli. Hummel’ın erkek sneaker ayakkabı modelleri arasında hacimli tabanlara sahip, düşük veya yüksek bilekli kesimleriyle farklılaşan tasarımlar yer alıyor. OrthoLite tabanlar ile ayaklara her daim destek veren bu ayakkabılar, uzun süreli kullanımda bile konfor sağlıyor. Rahat olduğu kadar stil sahibi bir görüntü de sunan Hummel sneaker modelleri arasından tarzınıza uyanları seçebilir ve günlük kombinlerinizde de konforunuzu koruyabilirsiniz.

Esnek Yapıya Sahip Erkek Training & Günlük Spor Ayakkabı Çeşitleri

Erkek training ayakkabı modelleri arasında hafif ve esnek olan modeller, özellikle kardiyo antrenmanları için tercih ediliyor. Hem ayakların dengeli basmasını sağlayan, hem de hafif yapısıyla koşu ve yürüyüşlerde kolaylık sağlayan Hummel spor ayakkabıları ile antrenman keyfi iki katına çıkıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan OSLO, sezonun favori erkek spor ayakkabıları arasında. İnce ve hafif tasarımlı erkek ayakkabı modelleri ayakla bütünleşerek adeta çorap gibi bir his yaratıyor. Bu ayakkabılar sayesinde her adımda daha doğal bir antrenman deneyimi yaşanıyor. Kardiyo antrenmanlarını bir rutin haline getirenler için bu spor ayakkabılar antrenmanları başka bir seviyeye taşıyor. Hummel’ın Memory Foam taban özelliğine sahip olan bu ayakkabılar her kullanımda ayak şeklini alarak kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Sezonun bir diğer önemli modeli ise günlük kombinlerin vazgeçilmezi olacak Stockholm Lx-E Archive modelidir. Bu model ile Hummel şıklığını harika şekilde göstereceksiniz.Kaydırmaz taban ile oyun performansını arttıran erkek krampon modellerine linki ziyaret ederek göz atabilirsiniz

Erkek Kışlık Spor & Outdoor Ayakkabı Modelleri

Mevsimler değişip havalar soğudukça giyim ihtiyaçlarımız gibi ayakkabı ihtiyaçlarımız da farklılaşıyor. Her ne kadar yaz kombinlerinde tişörtler ve erkek spor şortlar hakim olsa da, kış kombinlerinin temellerini daha çok erkek eşofman altı, hoodie ve şişme mont üçlüsü oluşturuyor. Bu kombinleri elbette sıcak havalara göre daha kalın, daha korunaklı erkek outdoor spor ayakkabı modelleriyle tamamlamak gerekiyor. Ayakların üşümemesi için daha korunaklı ayakkabılar tercih edilmesi gereken kış günleri için Hummel’ın ön plana çıkan erkek kışlık spor ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz. TOP TRACK HIGH ayak bileklerini de koruyan tasarımı ile ayakların daha sıcak kalmasını sağlıyor ve zorlu hava koşullarında bile konforu elden bırakmıyor. CLIMBER BOT ise erkek outdoor bot çeşitlerinden yağmurlu ve karlı havalar için bir başka alternatif. Outdoor ayakkabı ürün gruplarımızdan bir diğeri de Urban Ayakkabı ürünlerimizdir. Özellikle doğa yürüyüşü aktiviteleri için yaz kış tercih edilecek modellerimiz arasında yer alır. Sezon öncesi alışverişinizi yaparken erkek kışlık spor ayakkabı ihtiyacınız için Hummel.com.tr’ye göz atmayı unutmayın.

Daha fazlasını gör