Toplam : 6 Ürün
Sırala :
Yeni
Her 3.500 TL Alışverişe 700 TL İndirim
529,95 TL
2 Renk
Yeni
Her 3.500 TL Alışverişe 700 TL İndirim
529,95 TL
2 Renk
Yeni
Her 3.500 TL Alışverişe 700 TL İndirim
629,95 TL
2 Renk
Yeni
Her 3.500 TL Alışverişe 700 TL İndirim
629,95 TL
2 Renk
Yeni
Her 3.500 TL Alışverişe 700 TL İndirim
529,95 TL
2 Renk
Yeni
Her 3.500 TL Alışverişe 700 TL İndirim
529,95 TL
2 Renk

Yaz kış aktif bir spor hayatınız varsa; veya rahatlık sizin için ön plandaysa mutlaka hummel atlet koleksiyonunu inceleyin. Nefes alan pamuklu kumaşları ve ekstra rahat kesimleriyle harekete daha çok alan açılsın! Klasik rahat kesim erkek spor atleti, bisiklet yaka sıfır kol sporcu atleti, fitness & antrenman atleti ve koşu atleti olarak özelleştirilen tasarımlar sayesinde her ihtiyaç için özel bir hummel atlet, erkek sporcu atlet koleksiyonundaki yerini alıyor. Antrenmanların verimini artıran kolsuz tasarımlar ve hareketi en rahat şekilde destekleyen kumaşlar sayesinde hummel erkek atletler; terlemeyi minimize ederek d fazla spor yapabilmeye imkan tanıyor.

Hareketi maksimize eden tasarımlar hummel erkek spor atleti koleksiyonunda

Basic renkleri ve tüm sporlara uygun tasarlanmış kesimleriyle hummel sporcu atleti koleksiyonu salon ya da açık hava farketmeksizin aktif bir spor hayatının vazgeçilmezi. Koşu parkurlarında veya yürüyüş rotalarınızda, sahilde bisiklete binerken, fitness salonunda kardiyo çalışırken tenis oynarken veya sadece ev antrenmanlarında size eşlik edecek en rahat tasarımlardan biri. hummel erkek sporcu atleti, istisnasız spor yapan herkesin çantasında yerini alıyor. Nefes alan kumaşları ve rahat kalıplarıyla hareketlerinizi rahatlatacak hummel erkek sporcu atletini, siz de spor kombinlerinize dahil edin.

Spor atleti kombininizi tamamlayacak erkek spor ayakkabı & training ayakkabı modellerine de sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Hummel bisiklet yaka kolsuz sporcu atleti: Antrenmanların güçlü parçası

Spor yapanların çok iyi bildiği değişmeyen gerçek: Asla kıyafetlerin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin! Klasik bisiklet yaka ve kolsuz kesim sporcu atleti; spor yaparken üstünüzde hissetmeyeceğiniz kadar hafif hummel sporcu atleti koleksiyonu, rahat kalıbıyla hareket alanını genişleterek antrenmanların verimini artırıyor. Sportif kombinlerinizi tamamlamak için erkek şort ve erkek eşofman altı koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz. Sporcu atleti kadar erkek spor tişört modellerini erkek spor şapka modelleri ile de birleştirebilirsiniz.

Erkek fitness & antrenman atleti ile; şimdi derin bir nefes alın. Esneyin ve rahatlayın…

Sanki üstünüzde yok gibi, hafif ve rahat bir atlet spor yaparken o kadar çok işinizi kolaylaştıracak ki. Dikkat hummel erkek fitness & antrenman atleti ile terlemeyi azaltarak set sayınızı artırabilirsiniz. Aktif spor yapan biriyseniz doğru kıyafetler tercih etmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Fitness veya antrenmanlarınızda, çık veya kapalı alan sporlarında erkek fitness & antrenman atletini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sporcuların hızını kesmeyen hafiflik:Erkek koşu atleti

Kilometrelerce adrenalin ve hızı maksimumda bir metabolizma için en değerli şey hafif ve rahat bir kıyafet. Antrenmana çıkarken hummel erkek koşu atleti, sizin için en doğru tercihlerden biri olacak. Geniş kol açıklığı, nefes alır kumaşlar, her bedene rahatlıkla uyumlanan kalıplar hummel erkek koşu atletini son derece kullanışlı hale getiriyor. Hızlı kuruması, hafif yapısı sayesinde, idmanların öncesinde ve sonrasında da sık sık tercih ediliyor. Hız kesmeden performansa odaklanan koşucuların ritmine ayak uydurmayı başaran hummel erkek koşu atletini, tüm spor kıyafetlerle kombinleyebilir, günün her anında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Daha fazlasını gör