Bee Club Puanı
0
Toplam : 7 Ürün
Sırala :

Güneş yüzünü göstermeye başladıkça tıpkı kıyafetler gibi kullandığımız birçok eşyayı da havaya adapte ediyoruz. Atkı ve bere gibi aksesuarları geride bırakıp güneş gözlüğü ve şapka takmaya geçmek de buna bir örnek. Aynı şekilde vücudun en çok terleyen noktalarından biri olan ayaklar için de gerekli önlemi almak gerekiyor. Spor yaparken her ne kadar çorap - spor ayakkabı ikilisini kullanmak gerekse de, yazın ayakkabının ve çorabın dahi terletmeyen ve nefes alan alternatifleri tercih edilmeli. Terlik, yaz mevsiminin vazgeçilmez parçalarından biri Hummel’ın ürün yelpazesinde farklı amaçlar için kullanabileceğiniz onlarca erkek terlik ve sandalet modeli yer alıyor. Erkek terlik ve sandaletlerin tümünü kolayca Hummel.com.tr’den görüntüleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

Hummel İle En Trend Erkek Sandalet Modelleri

Sıcak yaz günlerinde kombin yaparken terletmeyen ve hafif tasarımlar tercih etmek kadar doğalı yok. Ayakkabıda da aynı sebepten dolayı sandalet gibi açık modellere yöneliniyor. Hummel’ın erkek sandalet modelleri arasında hem sezon trendlerini yakından takip eden, hem de klasik ve zamansız tasarımlar yer alıyor. Sandaletler, hava koşullarına uyum sağlarken ayak sağlığını da destekler. Bu sebeple günlük kombinlerde ve outdoor spor aktivitelerde sık sık yer aldıklarını görürüz. Yaz mevsiminin sevilen aktivitelerinden biri olan trekking de dahil olmak üzere birçok sporda sandalet kullanımı ayakların güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlıyor. Sizin de doğa yürüyüşleri ve seyahatler ile dolu bir yaz planınız varsa Hummel.com.tr’den kendinize uygun olan erkek yazlık sandalet modellerinden birini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi: Erkek Plaj Terlikleri

Bir diğer adı deniz terliği olan plaj terlikleri, tatil valizine belki de ilk eklenen parçadır. Yazın en sade kombinlerinde kendine yer bulan plaj terlikleri, genellikle mayo ve erkek tişört modelleri ile birlikte kullanılır. Popüler erkek terlik modellerinden biri olan plaj terlikleri, kumlu ve taşlı plajlarda deniz keyfinize sorunsuzca devam edebilmenizi sağlarlar. Deniz kenarına giderken yürüyüş için spor ayakkabı tercih etseniz dahi, plajdaki kullanım için mutlaka bir plaj / deniz terliği edinmelisiniz. Böylece ıslak ve kumlu ayaklarınızı temizlemek çok daha kolay olur. Hummel’ın erkek plaj terliği modelleri arasından dilediğinizi seçip satın almak çok kolay. Bir sonraki seyehatinizden önce tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir deniz terliği edindiğinizden emin olun.

Erkek Parmak Arası Terlik Çeşitleri

 

Erkek spor şort ve sporcu tişörtlerden oluşan kombinlerin en popüler parçalarından biri de erkek parmak arası terlikler. Hummel’ın erkek parmak arası terlik modelleri yıllar boyunca kullanılabilen dayanıklılığa ve genellikle klasik renkli seçeneklere sahip. Erkek terlik modelleri denildiğinde akla gelen ilk tasarımlardan biri olan parmak arası terlikler, ayak numarasında veya ergonomisinde bir değişiklik olmadığı sürece kullanılabilen parçalardır. Bu sebeple satın aldığınız Hummel parmak arası terliklerini uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer zamansız bir tasarım isterseniz siyah, beyaz ve grinin hakim olduğu parmak arası erkek terlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Erkek Havuz Terlikleri

Bantlı, spor ve şık. Genellikle yaz günlerinde havuza giderken kullanıldığı için bu ismi alan terlikler, yaz gardırobunun olmazsa olmaz parçaları arasında. Islak koşullarda dahi ayağın sabit kalmasını sağlayan ve kaygan zeminlerde düşmeyi önleyen havuz terliği erkek yazlık giyim ürünleri arasında mutlaka yerini almalı. Farklı renk seçeneklerine sahip olan SAND, tam da ihtiyaca yönelik havuz terliklerinden. Zamansız tasarımı ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir havuz terliği arıyorsanız, SAND size göre. Ayak numaranızı ve tercih ettiğiniz rengi işaretleyip SAND de dahil olmak üzere birçok erkek terlik modeline Hummel.com.tr üzerinden sahip olabilirsiniz.

Birçok erkek, terlik alışverişini çok geçe bıraktığından tatile terliksiz gitmek zorunda kalabiliyor veya acil bir terlik alışverişiyle ilk gördüğü modeli satın alabiliyor. Hummel’ın erkek terlik modelleri kalite ve ergonomi bakımından ön plana çıktıklarından, stoklar tükenmeden alışveriş yapmak daha doğru olacaktır. Erkek outdoor sandalet ve terlik modellerine daha uygun fiyatlara sahip olmak için indirim ve kampanya dönemlerini takip etmeyi unutmayın. Deniz terliği ve spor sandaletler de dahil olmak üzere ayaklarınız için her mevsim ihtiyacınız olan ergonomiyi Hummel.com.tr’de bulabilirsiniz!

Daha fazlasını gör