• Erkek
  • Giyim
  • Yağmurluk
  • Erkek Yağmurluk & Rüzgarlık

Toplam : 7 Ürün
Sırala :

Bahar aylarını çok seviyoruz. Ancak hazırlık yakalanmak istemiyoruz. hummel erkek yağmurluk koleksiyonu; mevsim geçişlerinde sizi yağışlı ve rüzgarlı havadan korusun. Hem de ara sezon kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlasın! hummel erkek yağmurluk koleksiyonu yağmurlu ve rüzgarlı havalara karşı özel olarak hazırlandı! Su-sıvı geçirmeyen kumaşlar, uzun veya kısa boylar, hafif ve rahat kalıplar sayesinde ihtiyaç duyacağınız her özelliğe sahip hummel erkek yağmurluk koleksiyonu; ince veya kalın değil tam olması gerektiği gibi! Yılın her anının keyfini hummel erkek yağmurluk koleksiyonuyla çıkarın.

hummel erkek yağmurluk koleksiyonuyla mevsim geçişlerini geçiştirmiyoruz

Ara sezonlarda evden dışarı çıkarken hep üstüme ne alsam sorusu aklımızda! hummel erkek yağmurluk koleksiyonu işte bu soruya verilebilecek en şık cevap diyebiliriz. Mevsim geçişlerindeki havanın renginden ilhamla çalışılan koleksiyonda klasik renklerin yanında navy blue, su yeşili, buz gri gibi sıra dışı tonlar sezonun ruhunu yansıtıyor. Koşu veya yürüyüş yapanlar hız kesmeden spora devam. hummel erkek yağmurluk koleksiyonunda yer alan koşu ve yürüyüş yağmurlukları sayesinde hava durumu sizi engellemesin.

hummel erkek rüzgarlık & koşu yağmurluğu koleksiyonu yağmurda da rüzgarda da outdoor sporlarını kesintisiz destekliyor

hummel’ın su geçirmez kumaş teknolojisine sahip yağmurluk koleksiyonuyla mevsimsellik sporda bir değişken olmaktan çıkıyor. Kombinizi bir erkek eşofman altı ve sweatshirt ile tamamlayabilirsiniz. Kapüşonlu, astarlı ve fermuarlı tasarımı, su geçirmez kumaşları yanlarda cepleri ve geniş fit kalıpları sayesinde özellikle koşu, bisiklet gibi hava şartlarından etkilenen sporları yapan sporcuların kesintisiz aktif spor hayatını destekliyor. Profesyonel sporcuların yanı sıra günlük şehir hayatında da, mevsim geçişlerinde kullanışlı birer alternatif olarak öne çıkıyor.Ayrıca hummel erkek şişme mont koleksiyonunu ve erkek outdoor botları incelemek isterseniz linke tıklayın!

Outdoor sporları ve etkinlikleri için özel tasarım rüzgarlık & yağmurlukla

Siz outdoor spor yaparken hava durumuna bakanlardan mısınız? hummel yağmurluk koleksiyonundan sonra bundan vazgeçeceksiniz. Çünkü doğru kıyafetler tercih edildiğinde, outdoor sporlar her havada ayrı bir keyfe dönüşür. Güneşli bir havada koşmakla yağmurlu bir havada trekking yapmak birbirinden çok farklı hissettirir. Sporda performansı maksimize etmeye ve kesintisiz bir spor yaşamına odaklanan hummel; işte sizi bu noktada su geçirmez yağmurluk ve rüzgarlık koleksiyonuyla destekliyor.

Ara sezon kurtarıcı: Erkek yağmurluk mont

Eğer mont için sıcak sweatshirt için erkense, bu sezonun adını biliyoruz: yağmurluk mont! hummel erkek yağmurluk mont koleskiyonuyla; anlık yağışlardan ve rüzgardan korunurken ara sezon stilinizi oluşturmaya da başlayabilirsiniz. hummel yağmurluk mont seçiminizi yaptıktan sonra kapalı havalar size artık daha keyifli gelmeye başlayacak. Unutmayın ki yağmurlu bir günde eğer doğru giyinilmişse dışarda olmak gibisi yoktur. hummel sokak stilinizi, 365 gün en sportif ve en dayanıklı parçalarla destekliyor.

Daha fazlasını gör