Bee Club Popup

AVANTAJLARLA DOLU
BEE CLUB'I KEŞFET!

Hummel severlerin özel fırsatlara eriştiği ve "Honey" toplayarak
ödüllendirildiği Bee Club dünyasına üye ol, ilk alışverişinde
%15 indirimi kazan
, sonraki alışverişlerinde
%5 Honey* toplama fırsatını kaçırma!
*Sadece Yeni Sezon Ürünlerde Geçerlidir

hemen kayıt ol

İade & Değişim Süreci

İade İşlemimi Nasıl Başlatabilirim?

Öncelikle eğer ürünler yetkili bayilerden alındıysa ürün/ürünleri satın aldığınız bayi ile iletişime geçmelisin. Bu durumda yetkili bayinin iade koşulları geçerli olacaktır.
Ürün/ürünler belirtilen iade süresi içerisinde teslim edilmelidir. Ürün/ürünler online satın alındıysa, aşağıdaki online iade koşullarına göz atabilirsin.

Siparişindeki bir ya da daha fazla ürünü satın almaktan vazgeçmen durumunda iade koşulları gereği Uzak Mesafeli Satışlar Sözleşmesi'nde yer alan iade süreleri içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin Cayma Hakkını kullanarak satın aldığın ürünlerini tarafımıza iade edebilirsin. İade sürecini başlatmak için aşağıdaki adımları takip etmen gerekecektir.

 1. İade etmek istediğin ürünler için Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi üzerinde yazıldığı şekilde ürünlerin için Cayma Hakkı'ndan doğan iade talebini 14 iş günü içerisinde açmış olman gerekmektedir. 30 iş günü içerisinde de iade taleplerini bize iletmen durumunda işleme alınacaktır.

 2. Siparişin ile birlikte sana gönderilen e-fatura çıktısı üzerinde iade etmek istediğin ürünü/ürünleri iade nedenin ile birlikte formu; adın soyadın ve ıslak imzan ile doldurmanı rica ederiz.

 3. İade etmek istediğin ürün/ürünleri e-fatura çıktın ile birlikte kargoya teslim edilmek üzere paketlemen gerekmektedir. Paketleri doğru yapılmayan ürünler kargoda taşıma esnasında zarar görebileceğinden, depoya incelemeye geldiğinde iadeye uygunluk durumlarında sıkıntı çıkmaması adına paketlemenin doğru şekilde yapıldığından emin olman gerekmektedir.

 4. İadelerinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine 451481084 kodunu vererek yapabilirsiniz.

 5. Ürünü/ürünleri paketlerken paketin içine ıslak imzan ve iade nedenin ile birlikte doldurmuş olduğun e-fatura çıktını yerleştirmeyi sakın unutma.

 6. İade edeceğin ürünler;

- Kullanılmamış ve giyilmemiş olmalı,

- Orijinal paketinde olmalı,

- Orijinal etiketler yerinde olmalı.

- Aksesuarlar tam ve orijinal paketinde olmalı.

 

Ürün Değişimi

Siparişindeki ürünün/ürünlerin değişimini talep etmen durumunda, 0850 333 63 90 nolu telefon numarası üzerinden öncelikle Hummel Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmeni rica ederiz. Bu şekilde ekibimiz sana değişim aşamasında nasıl bir yol izlemen gerektiği ile ilgili olarak gereken yönlendirmeyi yapacaklardır. Değişim sürecinde aşağıdaki adımlar takip ediliyor olacaktır.

 1. Değişimini talep ettiğin ürünle ilgili olarak Hummel Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçmen gerekmektedir.

 2. Değişim işlemin öncelikli olarak hangi ürün için yapılacak bununla ilgili ekibimiz sistem üzerinde düzenlemeleri gerçekleştireceklerdir. Değişim esnasında değişimini talep ettiğin yeni ürün ne yazık ki senin adına ayırtılmayacaktır.

 3. Değiştirmek istediğin ürünü/ürünleri taşıma koşullarını göz önünde bulundurarak iade depo adresimize, e-fatura çıktın üzerinde açık beyanın ile birlikte kargolamanı rica edeceğiz. Bu sayede depomuza ürünün/ürünlerin ulaştığında değişim işlemlerine başlayabiliriz.

 4. Ürünün/ürünlerin depomuza ulaştığında ekibimiz tarafından ürünlerin kontrol edilecek. İade kabulünün yapılması uygun bulunur ise ürün/ürünler iade olarak içeri alınacaktır.

 5. İade ürün işleminin tamamlanmasının ardından Hummel Müşteri Hizmetleri ekibimiz seninle yeniden iletişime geçecek ve değişim yapmak istediğin ürün ile birlikte süreç başlatılacaktır.

 6. Değişim yapmak istediğin ürünün fiyatı iade ettiğin ürünün fiyatı ile aynı olması durumunda süreçte bir değişiklik yapılmayacak, yeni ürün sana kesilen yeni fatura ile birlikte gönderilecektir. Eğer değişim yapmak istediğin ürünün fiyatı, yeni ürünün fiyatından daha yüksek ise, değişim sonrasında çıkan aradaki tutar farkı ödemeyi gerçekleştirmiş olduğun yöntem ile tarafına iade edilecektir. Eğer değişim yapmak istediğin ürünün fiyatı, yeni ürünün fiyatınan daha az ise, bu durumda Müşteri Hizmetleri ekibimiz sana iletecekleri havale banka hesabına aradaki tutar farkını ödemeni rica edecekler. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra yeni ürünün kargo firması ile tarafına ulaştırılacaktır.

İade Adresi Nedir?

Siparişindeki ürünün/ürünlerin değişimini talep etmen durumunda, ürünü/ürünlerini Yurtiçi Kargo firması ile aşağıdaki adrese göndermeni rica ederiz.

Alıcı : RND E-Ticaret ve Yazılım A.Ş. İade Deposu

İade Depo Adresi: Çelik Özer İş Merkezi Hamidiye Mahallesi Girne Caddesi No:47 Zemin Kat No:9 Kağıthane / İstanbul

​​