Toplam : 16 Ürün
Sırala :

Isınan havaların tadını keyifle çıkarabilmek için kız çocuklarının en çok ihtiyaç duydukları giyim ürünlerinden biri de şortlardır. Özellikle rahatlığını ön planda tutmak isteyen ve hareketli bir kız çocuğuna sahipseniz, tüm yazı şort kombinleriyle geçirmeniz muhtemeldir. Hummel’ın geniş ürün yelpazesinde günlük, spor sırasında ve plaj giyiminde kullanılabilecek farklı şort seçenekleri bulunuyor. Kız çocuk şort modellerinde 4 yaştan 14 yaşa kadar olan beden seçeneklerini ürün detayları arasında bulabilirsiniz. Bu şortları da mutlaka kız çocuk tişörtleri ile kombinlemenizi önermekteyiz.

Kız Çocuk Şort Modelleri

Kız çocuk şort alışverişine başlamadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli kriterler şortun kullanım alanı ve çocuğunuzun kendini rahat hissettiği boydur. Bunlara karar verdikten sonra farklı renk ve desenlere sahip modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Örneğin kız çocuk kapri modelleri arasından 5 farklı renk alternatifi olan KENSERA yumuşak dokusu, elastik bel bandı ve şevron detayıyla dikkat çeken, günlük kullanım için ideal bir parçadır. BODEGON gibi belinde elastik ip detaylı modeller ise spor yaparken duruşu koruyan, daha rahat bir kullanım sağlarlar. Pamuklu kumaşa sahip şortlar da terletmedikleri ve her mevsim kullanılabildikleri için en çok tercih edilen modeller arasında.

Kız çocuk kıyafetleri genellikle pastel tonlarındaki tasarımlardan oluşsa da, daha klasik tercihler veya iddialı desenleri sevenler için de Hummel.com.tr’de alternatifler bulunuyor. Örneğin siyah kız çocuk şort altermatifleri her kombine uyum sağlayan ve yaz gardroplarının temelini oluşturan parçalar arasında.

Kız Çocuk Yüzme Şortu

Yaz mevsimi havuz ve deniz keyfini de beraberinde getirirken, kıyafetleri de bu koşullara adapte etmek gerekiyor. Yüzerken kendilerini yüzme şortuyla daha rahat hisseden çocuklar ilgilendikleri su sporlarını da bu sayede konforlarından ödün vermeden yapabiliyorlar. Kız çocuk deniz şortu modelleri sayesinde çocuklar dalgalı denizlerde arkadaşlarıyla vakit geçirirken ve plajlarda koştururken her anlarından keyif alacaklar ve eğlenceden geri kalmayacaklar.

En Uygun Kız Çocuk Spor Şort Modelini Seçin

Kız çocuk için spor şortu seçerken onun hangi sporu yaptığını ve kullanım sıklığını göz önünde bulundurmak doğru olacaktır. Eğer haftanın belirli günleri antrenman yapma gibi bir alışkanlığa sahipse, spor şort seçerken dayanıklı kumaşlar ve zamansız tasarımlar tercih ederek aldığınız spor şortunun daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Yazları vaktini suda geçiren ve su sporlarıyla ilgilenenler için kız çocuk deniz şortu modellerinden birini tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Çift renkli ve klasik tasarımıyla MARIA şort pamuklu kumaşıyla kız çocuklarının en rahat ettiği modellerden biridir. Sıcak havalarda ve dış mekanda yapılan antrenmanlar için ise %100 pamuklu SUZANA ile kız çocukları spordan maksimum verimi ve keyfi alabilirler.

Mevsime göre kız çocuk şort çeşitlerini farklı atletlerle, kısa veya uzun kollu tişörtlerle birlikte kullanabilir ve günün her anı için çocuğunuzun kendini rahat hissedeceği kombinler yapabilirsiniz. Kız çocukları için şort ve tişört kombinleri çok kolay ve rahat olsa da, dolaplarında elbiselere de yer vererek kombin çeşitliliğini artırmak mümkün. Özellikle yaz aylarında kız çocuklarında elbiselerle tek parça şıklığını yakalamak için kız çocuk elbise sayfasına da bir göz atabilirsiniz.

Kız Çocuk Şort Fiyatları

Kız çocuk şort alternatifleri, genel olarak diğer giyim ürünlerinden daha uygun fiyatlı olduğundan özellikle yaz mevsimi öncesinde ve hediye alışverişinde satın alınan ürünlerdir. Hummel’ın kız çocuk şort modelleri aynı zamanda kolayca kombinlenebildikleri için de sık sık tercih edilir. Beğendiğiniz çocuk şortuna Hummel.com.tr’deki dönemsel kampanya ve indirimleri takip ederek daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bütçe sınırlaması aracını kullanarak sadece bütçenize uygun modelleri görüntüleyebilir ve beğendiklerinizi sepete ekleyebilirsiniz.

Daha fazlasını gör