Toplam : 15 Ürün
Sırala :

Rahat ve esnek bir tayt, hareketli çocuklar başta olmak üzere herkesin dolabındaki vazgeçilmez parçalardan biri. Kız çocuklarının spor alışkanlıklarına, günlük tarzlarına ve ihtiyaçlarına uyan parçaları seçip alışveriş sepetine eklemek çok kolay. Taytların bu kadar çok sevilmesinin bir diğer sebebi de, sezondan bağımsız olarak kullanılabilmesi. Bu sayede çocuklar, mevsim kış da olsa yaz da olsa hareket özgürlüklerinden ödün vermek zorunda kalmıyorlar. Elbette renk ve kumaş alternatifleriyle tayt kombinlerini farklılaştırmak mümkün. Özgürce koşmak, oyun oynamak ve spor yapmak isteyen kız çocukları için rahat ve birbirinden renkli tayt modellerini Hummel.com.tr’de görüntüleyebilirsiniz.

Kız Çocuk Tayt Modelleri ve Fiyatları

Hummel’ın kız çocuk taytları arasında her tarza yönelik alternatifler bulmak mümkün. Birçok kombine uyum sağlayabilecek siyah ve gri gibi renklerin hakim olduğu tasarımlar ile canlı renkleri ve desenleri ile dikkat çeken taytları da koleksiyonda bulabilirsiniz. Kapri tayt olarak da bilinen diz altı modeller daha çok ilkbahar ve yaz aylarında kullanılıyor. Kısa çocuk taytları ise özellikle sıcak yaz günlerinde spor yapan çocukların gün boyu rahat hissetmelerini sağlıyor. Tek bir taytı farklı üstlerle kolayca kombinlemek isteyenler ANABI gibi tek renkli kız çocuk kapri tayt tercih edebilirler. STANZA ise büyük ve eğlenceli desenlerden hoşlanan kız çocuklarına göre!

Tayt, hem sezonluk alışverişlerde hem de hediye olarak en çok alınan giyim ürünlerinden biri. Birden fazla mevsimde kullanılabildiği için, dolaplar için vazgeçilmez ürünlerden biri. Taytları sadece spor kıyafeti olarak düşünmemek gerekiyor. İddialı üst giyim ve aksesuarlarla birlikte giyildiğinde en klasik tayt modeliyle bile şık bir kombin oluşturulabiliyor. Hummel’ın geniş ürün yelpazesinde her bütçeye uygun kız çocuk taytları bulmak mümkün. Hummel.com.tr’deki tayt fiyatları sezona ve taytın materyaline göre değişkenlik gösteriyor. Genellikle kısa taytlar, uzunlara göre daha uygun fiyatlı oluyor. Beğendiğiniz modelleri alışveriş sepetinize eklemeden önce dönemsel kampanya ve indirimleri takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca, kış sezonlarının tamamlayıcısı kız çocuk şişme mont ve çocuk spor ayakkabı modellerimize de göz atabilirsiniz.

Rahat ve Kullanışlı Kız Çocuk Taytları

Spor yaparken rahat kıyafetler giyiyor olmak sadece fiziksel olarak iyi hissettirmekle kalmıyor, enerjiyi ve performansı da artırıyor. Bu sebeple, özellikle hareketli çocuklar için tayt seçerken esnek olmasına önem vermek gerekiyor. Belinde lastik desteği olan TONSE birçok sportif aktivitede çocukların ihtiyacı olan esnekliği ve hareket özgürlüğünü sağlıyor. Bu tayt, siyah renkli tasarımı sayesinde her türlü tişört ve atletle de kolaylıkla kombinlenebilir. TONSE kız çocukları için sadece antrenman sırasında kullanılabilecek bir tayt değil, birçok farklı şekilde kombinlenebilen joker bir parça. Günlük hayatında daha renkli kombinler yapan kız çocukları ise spor yaparken de tarzlarını göstermeye devam edebilirler. İddialı desenlere ve çarpıcı renklere sahip taytları yine Hummel.com.tr’de bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Renkli Tayt Kombinleri

Çocuklar yaşları ne kadar küçük olursa olsun renkleri tanımaya başladıkları günden itibaren tercihler de oluşturuyorlar. Çocukların kıyafetlerini keyifle giymeleri için yeni alınan kıyafetlerin onların zevkine de hitap etmesi çok önemli. Aynı zamanda bu kombinlerin sezona da uyması gerekiyor. Yaz için sporcu sütyenleri ve atletlerle kombinlenebilen kız çocuk taytlarına, daha serin günlerde uzun kollu tişörtler eşlik edebilir. Konforundan hiçbir zaman vazgeçmek istemeyen çocuklar ise kışın bu taytları eşofman üstleriyle birlikte kullanabilirler. Hummel’ın renkli ve desenli taytlarıyla eğlenceli kombinler oluşturmak çok kolay! Örneğin MISASA veya MIMMI gibi iri ve çarpıcı desenlere sahip taytları dengelemek için tek renkli tişörtler tercih edilebilir.

Daha fazlasını gör