Basın

 

HUMMEL & NORVEÇ HENTBOL FEDERASYONU ÖNEMLİ BİR ANLAŞMAYA İMZA ATIYOR

1 Temmuz 2020 tarihinden 31 Aralık 2026’ya kadar hummel, tıbbi ekipman ve reçinenin yanı sıra resmi tüm saha içi ve saha dışı giyim ve aksesuarların da dahil olduğu bir anlaşmayla Norveç Hentbol Federasyonu’nun (NHF) teknik tedarikçisi ve resmi ortağı olacaktır.

EVERTON HUMMEL İLE KULÜP KAYDI ANLAŞMASINI KABUL ETTİ

Everton Futbol Kulübü, ikonik spor giyim markası hummel ile kulüp kaydı teknik ortaklığını kabul etti. 

ASTRALIS GROUP VE HUMMEL TARİHİ BİR ANLAŞMAYA İMZA ATIYOR

hummel ve üç küresel öncü marka olan League of Legends’tan Origen, FIFA’dan Future FC ve Counter-Strike team Astralis’in sahibi ve uygulayıcısı Astralis Group, her üç ekibin de dahil olacağı kapsamlı ve yeni bir sponsorluk anlaşması yaptıklarını duyurdular.

NEWLINE VE HALO MARKALARI ARTIK HUMMEL’IN

Ocak 2020’den itibaren hummel, iki köklü marka olan Newline ve HALO da dahil olmak üzere Performance Group Scandinavia A/A aktivitelerini devraldı.

HUMMEL DANİMARKA’NIN EN SÜRDÜRÜLEBİLİR MARKASI İLAN EDİLDİ

Bu zorlu zamanlarda, hummel'ın SÜRDÜRÜLEBİLİR MARKA ENDEKSİ 2020'de kategori birincisi olduğunu duyurmaktan hem mutluluk hem de gurur duyarız.

KADINLAR MİLLİ FUTBOL TAKIMINA DESTEK

Danimarka Kadınlar Milli Futbol Takımı, erkeklerin baskın olduğu bir spor dalında tanınmak için her yıl mücadele veriyor. Takımın giyim sponsoru olan hummel, onların mücadelesini destekleyerek Dünya Kadınlar Günü'nde kadınların maç formalarını lanse etti.

HUMMEL AWA MAÇININ KAHRAMANINI BELİRLİYOR

hummel ve IHF, geleneksel 'Maçın Kahramanı' kupasının yerine imkanı olmayan çocuklar için hummel hentbol ekipmanları bağışlayarak oyuncuya yeteneği ve tutkuyu doğrudan gelecek nesile aktarma fırsatı veriyor. 

HUMMEL X NIKLAS LANDIN

Dünyanın en başarılı hentbol kalecisi Niklas Landin Jacobsen gelecek sezona hazırlanırken, baştan aşağı hummel ile giyiniyor.

HUMMEL AFF SPONSORLUĞUNU FESHEDİYOR

hummel, Afgan Futbol Federasyonu sponsorluğunu feshediyor ve federasyon başkanını derhal istifaya çağırıyor.

ÖNEMLİ MÜCADELELER 

hummel, online cirosunun %1'ini FIGHTS THAT MATTER (Önemli Mücadeleler) programına bağışlayacağına söz vererek spor yoluyla dünyayı değiştireceğine dair bağlılığını tekrar göstermiş oldu.