Kadın

JESO AYAKKABI

Bej Kadın Training Ayakkabı

2.699,95 TL

Kargo Bedava

Beden Tablosu - Kadın

Bej kadın JESO AYAKKABI, hareketli spor tasarımıyla antrenman kombinlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Suni deri yapısı dayanıklılık sağlar, tekstil üst yüzeyi ayağın nefes almasına yardımcı olur. Faylon taban yapısı sayesinde hafif ve esnektir. Yüksek tabanı ve şevron detayı tasarımına hareket katar. Antrenmanların verimini artırmak için tasarlanmıştır. 

Ürün Kodu: 900506-6299

Sitemiz üzerinden saat 15:00'e kadar vermiş olduğun siparişini aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeyi planlıyoruz. Kampanya ve özel günlerde bu süre 1-3 iş gününü bulabilmektedir. Siparişinde normal sürecin dışında bir sorun yaşandığını düşünüyorsan müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilirsin.

İade etmek istediğin ürünler için Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi üzerinde yazıldığı şekilde ürünlerin için Cayma Hakkı'ndan doğan iade talebini 14 iş günü içerisinde açmış olman gerekmektedir. 30 iş günü içerisinde de iade taleplerini bize iletmen durumunda işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için iade&değişim sayfamızı ziyaret edebilirsin.

  • Tüm spor ayakkabılarınızı renk vermeyecek bir bezle silip oda sıcaklığında kurutmanızı tavsiye ederiz.
  • Performans ayakkabılarının yüzey kirlerini eski bir diş fırçasıyla (yumuşak yüzeyli) temizleyip kurumaya bırakabilirsiniz.