• Ayakkabı
  • Monaco 86 Ayakkabı
  • Monaco 86 Unisex Spor Ayakkabı

Toplam : 8 Ürün
Sırala :

Çok renkli bir dünyaya adım atın: hummel Monaco 86

Klasiklere meydan okuyarak bej, pembe, siyah, gri, kırmızı, lacivert, beyaz gibi zengin renk seçeneklerini farklı kombinasyonlarla bir araya getiren sunan Monaco 86; şevron detaylarıyla da renkli tasarımına hareket katıyor. hummel’a özel EVA taban yapısı sayesinde rahat ve hafif bir kullanım sunan Monaco 86 ayakkabı, hem spor yaparken hem de günlük hayatta özgün stilinizi tamamlaya yardımcı olur. Modern tasarım dokunuşlarıyla rengarenk bir dünyaya adım atmak için Monaco 86 spor ayakkabı koleksiyonunu mutlaka keşfedin!

Rengarenk Tasarımlar Esnek ve Hafif Adımlar

Hem sporcu rahatlığı hem de sokak stili diyenler, sizleri Monaco 86 ile tanıştıralım. Çünkü tam da istediğiniz gibi rahatlığı ön planda stil sahibi bir ayakkabı koleksiyonuyla hummel karşınızda!

hummel Monaco 86 Günlük Spor Ayakkabı, zengin renk seçenekleriyle kişisel tarzınıza uygun seçenekler sunar. Pembe, bej, siyah, gri, kırmızı ve beyaz gibi renkler arasından istediğiniz rengi seçerek stilinizi yansıtabilirsiniz. Ayrıca, ayakkabının tasarımında yer alan şevron detayları, hem sporcu hem de sokak stilini bir araya getirerek modern bir görünüm elde etmenizi sağlar.

EVA Tabandan gelen rahatlık hummel Monaco 86

Monaco 86, EVA taban yapısı sayesinde ayaklarınıza yüksek konfor sunar. EVA, hafif ve esnek bir malzemedir ve spor aktiviteleri sırasında ayakların rahat etmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda, şok emilimi özelliği sayesinde ayakları korur ve uzun süreli kullanımda bile rahatlık sağlar. Hafif olması neden bu kadar önemli derseniz ayakkabının ağırlığı azaldıkça spor yaparken daha az yorgun hissetmenize yardımcı olur. Böylece hafif performans ayakkabıları antrenman süresini uzatır.

Ayrıca spor görünümünüzü uyumlu bir şekilde tamamlamak için hummel eşofman altı ve hoodie koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz:

Rahatına düşkün stiller Bu koleksiyonu çok sevecek

Sporcuların sokak stilinden ilham alan ve klasik hummel detaylarını renklerle zenginleştiren Monaco 86, bitmeyen enerjisiyle günün her anından keyif almayı bilenler için tasarlandı. İster şehirde anlık bir plan, uzun hafta sonu planları ister rutin antrenmanlar, gün boyunca nereye giderseniz gidin, her adımda konforlu ve stil sahibi hissetmek Monaco 86’yla artık mümkün!

Daha fazlasını gör