• Ayakkabı
  • Reach LX Ayakkabı
  • Reach LX Ayakkabı

Toplam : 16 Ürün
Sırala :
-%30
Sepette Ek %25 İndirim
3.529,95 TL 2.484,95 TL
2 Renk
-%30
3.269,95 TL 2.289,95 TL

hummel Reach LX Ayakkabı
Training Dünyasını Değiştirmeye Geliyor

hummel Reach LX ayakkabıları, training ve outdoor spor dünyasında yeni bir dönemi başlatıyor. Tasarımı ve özel teknolojisi tüm outdoor sporlarına uygun bir performans sunan hummel Reach LX unisex ayakkabılar; orijinal tarzı ile bir antrenman ayakkabısının sadece fonksiyonel değil aynı zamanda stil sahibi olabileceğini de gösteriyor.

Hem Şehirli Hem Sporcu Ruhuyla
Ezber Bozuyor

Her sezonun enerjisine ve ruhuna uyum sağlamak her ortamın ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine cevap vermek hummel Reach LX 6000 ve hummel Reach LX 3000 training spor ayakkabıların işi…

Girdiği Her Ortamda Dikkat Çekmek ise Reach LX’in Karakteri

Outdoor aktivitelerindeki sürprizlere karşı dayanıklı olan kaliteli özel hummel kumaşlarıyla üst yüzeyi ayağı korur, nefes alan dokusu tüm gün ayakkabı içindeki ayaklar rahat hissettirir, terlemeyi önlemeye yardımcı olur böylece antrenman süresini uzatır; performansı olumlu yönde etkiler. Yenilikçi faylon taban teknolojisi ise ayağın hareketine uyum sağlar, konforu her adımda maksimize eder. klasik hummel kalitesi ve şıklığını buluşturan Reach LX’in hem şehirli hem de sporcu ruhu herkesi etkisi altına alacak.

Sizi En İyi Tanımlayan Tarzınıza
En İyi Uyumlanan Ayakkabılar

Unisex hummel Reach LX ayakkabılar detaylardaki şıklığı ve kalitesiyle aktif bir hayatı olan kadınların antrenmanlarına veya günlük yaşamlarına çok yakışacak. Duruşuyla dayanıklılığıyla Training Koleksiyonun en iddialı parçalarından biri olan Reach LX 6000 ve Reach LX 3000 spordaki şaşırtan performansı ve rahatlığıyla erkekler için de en çok tercih edilenler arasında yerini alacak.

hummel Reach LX Training Ayakkabı Koleksiyonu’yla
Hayat Daha Keyifli Tarzınız Daha Etkileyici

Profesyonel sporculardan ve outdoor sporlarının enerjisinden aldığı ilhamla çağdaş bir tasarım ve estetik anlayışına ulaşan hummel Reach LX unisex ayakkabılar; training esnasında amatör ve profesyonel sporcular için duruş dengesini en iyi şekilde sağlıyor, hafif ve esnek yapısıyla her adımda rahat hissettir. Yalnızca antrenmanlarda değil aktif bir günün her anında sporcu stillere uyum sağlar. Hem kadınların hem de erkeklerin sporcu kişiliğini ve casual stilini en iyi şekilde tamamlar.

Her harekette enerjinizi doğru şekilde harcamanıza yardım etmek için tasarlanan hummel Reach LX ayakkabılarla hayat daha keyifli tarzınız daha etkileyici olacak.

Daha fazlasını gör