Toplam : 42 Ürün
Sırala :
-%39
Sepette Ek %25 İndirim
309,95 TL 189,95 TL
2 Renk

Gün boyu oyun peşinde koşan, terleyen, yorulan çocukların en çok değiştirdiği, bu sebeple dolaplarındaki en büyük yere sahip olan erkek çocuk giyim ürünü kuşkusuz tişörtlerdir. Çocuk tişörtleri sık kullanılan parçalar olduğundan, yedeklemek ve dolapta farklı çeşitlere yer vermek kombin oluştururken büyük kolaylık sağlar. Aynı zamanda sıcak havalarda tek başına giyilen bir tişörtü, soğuk mevsimlerde bir kat olarak düşünüp kıyafeti kazak veya sweatshirtlere tamamlamak mümkün. Hummel.com.tr’de erkek çocuk tişörtleri kısa kollu, uzun kollu veya kolsuz olarak kategorilere ayrılıyor. Bu tişörtler arasından hem günlük kombinlerde kullanılabilenleri hem de spor yaparken tercih edilenlerleri görüntüleyebilir ve ihtiyacınıza göre bir alışveriş yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip, logolu ve baskılı seçenekler çocukların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Erkek Çocuk Tişört Modelleri

Hummel’ın çocuk tişört modelleri arasında mevsimsel dokunuşlara sahip ve farklı sporları tasarımında yansıtan parçalar, özellikle çocuklar tarafından çok beğeniliyor. Sörf esintilerinin hakim olduğu LEVI, rahat kalıbı ve bol renk seçeneğiyle CAMEL, veya çok renkli RAY sezonun en favori modelleri. Yaz aylarında bu tişörtler deniz şortları veya spor şortların üzerinde tercih edilirken, serin havalarda da eşofman altlarıyla kombinlenebilir.Çocukların kullanım alışkanlıklarına göre farklı kesim ve kalıptaki tişörtleri tercih edebilir, onun da üzerinde görmekten mutluluk duyacağı renkleri dolabına ekleyebilirsiniz. Çocuklar için tişört alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de tişörtlerin kumaşıdır. Kumaşında pamuk bulunan parçalar çocukların ciltleri için daha sağlıklıdır.

Hummel.com.tr’de erkek çocuk tişörtlerini yaşlara göre filtreleyebilir ve çocuğunuzun bedenine uyan modelleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Çocuk tişörtlerinde 4 yaştan başlayıp 14 yaşa kadar giden beden seçenekleri mevcut.

Klasik Severlere: Siyah ve Beyaz Erkek Çocuk Tişörtleri

Her gün ve her kıyafetle giyilebilecek klasik parçalar, kararsızlık anlarında herkesin kurtarıcısı olurlar. Elbette tişörtlerin en klasiği de siyah ve beyaz renkli olanlardır. Bu iki renk çocukların okul üniformalarında, dışarı çıktıklarında veya arkadaşlarınla görüştüklerinde, kısacası her anda kullanılabilir. RENOCA Hummel’ın en sevilen siyah erkek çocuk tişört modellerinden biri. Tabii, bir tişörtün siyah veya beyaz bir tasarıma sahip olması, tekdüze görüneceği anlamına gelmiyor. Kabartma logo detaylı ürünler ve renk bloklarına sahip çocuk tişörtleri rahatlıkla kombinlenebilirken eğlenceli tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorlar.

Erkek Çocuk İçin Spor Tişörtleri

Gelişim çağındaki çocuklar için spor hayatın en önemli parçalarından biridir. Düzenli spor alışkanlığı çocuklarda disiplin, fiziksel ve sosyal becerileri geliştirir. Basketbol gibi takım oyunları akran ilişkilerine katkıda bulunurken, tenis gibi bireysel sporlar ise çocuklara sorumluluk bilincini aşılar. Çocuklar da, tıpkı yetişkinler gibi yedek kıyafetlere en çok spor yaparken ihtiyaç duyarlar. Çocuklar, sevdikleri spora uygun giyinerek rahatlığı ve hareket özgürlüğünü ön plana çıkarabiliyorlar. Bu da spordaki verimlerini önemli ölçüde artırıyor. Genellikle bu sebeple, salon sporlarında esnek kumaşlı, rahat kalıplı ve kolsuz tişörtler tercih ediliyor. Tabii bu tercihler mevsim koşullarına ve yapılan spor alanına göre de değişiklik gösterebilir.

Erkek Çocuk Tişört Kombinleri

Çocuk kıyafetleri renkli ve desenli tasarımlarıyla kombinlenmesi en keyifli ürün gruplarından biridir. Elbette kombin yapılırken mevsim, gidilecek mekan ve çocukların alışkanlıkları da göz önünde bulundurulmalıdır. Genellikle düz renkli tişörtleri desenli şortlarla birlikte tercih ederek güzel bir kontrast oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde tişörtlerde canlı renk kullanırsanız, alt ürün grubunu daha klasik renklerde ve sade desenlerde tutmak kombine bir bütünlük katacaktır. Hummel.com.tr’de herkesin zevkine ve bütçesine uygun erkek çocuk tişörtleri bulmak mümkün.

Daha fazlasını gör