Çocuk

SNOOPY PEANUTS™ ÇOCUK SWEATSHIRT

Bej Çocuk Sweatshirt

699,95 TL

Kargo Bedava

Beden Tablosu - Çocuk

hummel, Charles M. Schulz tarafından yaratılan Peanuts dünyasının Snoopy, Charlie Brown, Woodstock gibi ikonik karakterlerini bir araya getirdiği yepyeni İlkbahar - Yaz 2024 koleksiyonuyla  kullanıcılara eğlenceli bir seçki sunuyor. İlgi çekici baskıları, esprili yaklaşımıyla hummel x Peanuts koleksiyonu klasiklere yeni yorum getiriyor. © 2024 Peanuts Worldwide LLC

Bej SNOOPY PEANUTS™ ÇOCUK SWEATSHIRT, mavi renkli kol detayları ve  ön tarafında yer alan Peanuts logo baskısıyla öne çıkar. %100 pamuklu dokusu cildin nefes almasına yardımcı olarak terlemeyi en aza indirir. Bisiklet yakası ve regular fit kalıbı sayesinde bütün bedenlere rahatlıkla uyumlanır. Minik Snoopy fanlarının en çok sevdiği sweatshirtlerden biri olacak.
RENK: BEJ 

%100 PAMUK
LOGO, ARTWORK BASKI
REGULAR FIT
BİSİKLET YAKA
UZUN KOL

Ürün Kodu: 921860-9981

Sitemiz üzerinden saat 15:00'e kadar vermiş olduğun siparişini aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeyi planlıyoruz. Kampanya ve özel günlerde bu süre 1-3 iş gününü bulabilmektedir. Siparişinde normal sürecin dışında bir sorun yaşandığını düşünüyorsan müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilirsin.

İade etmek istediğin ürünler için Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi üzerinde yazıldığı şekilde ürünlerin için Cayma Hakkı'ndan doğan iade talebini 14 iş günü içerisinde açmış olman gerekmektedir. 30 iş günü içerisinde de iade taleplerini bize iletmen durumunda işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için iade&değişim sayfamızı ziyaret edebilirsin.