Çocuk

STAR JR. ÇOCUK AYAKKABI

Gri Çocuk Spor Ayakkabı

1.199,95 TL

Kargo Bedava

Beden Tablosu - Çocuk

Gri STAR JR. ÇOCUK AYAKKABI, faylon taban yapısına sahiptir. Faylon taban esnek ve hafif olmasını sağlar. Kumaş üst yüzeyi, ayağın nefes almasına yardımcı olur; suni deri yapısı sayesinde dayanıklıdır. Beyaz ve yüksek tabanlıdır. Arka bölümünde yer alan yıldız detayları tasarımına hareket katar. Kolay giyilebilir olması çocuklarla hayatı kolaylaştırır. 

Ürün Kodu: 900129-1521

Sitemiz üzerinden saat 15:00'e kadar vermiş olduğun siparişini aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeyi planlıyoruz. Kampanya ve özel günlerde bu süre 1-3 iş gününü bulabilmektedir. Siparişinde normal sürecin dışında bir sorun yaşandığını düşünüyorsan müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilirsin.

İade etmek istediğin ürünler için Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi üzerinde yazıldığı şekilde ürünlerin için Cayma Hakkı'ndan doğan iade talebini 14 iş günü içerisinde açmış olman gerekmektedir. 30 iş günü içerisinde de iade taleplerini bize iletmen durumunda işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için iade&değişim sayfamızı ziyaret edebilirsin.

  • Tüm spor ayakkabılarınızı renk vermeyecek bir bezle silip oda sıcaklığında kurutmanızı tavsiye ederiz.
  • Performans ayakkabılarının yüzey kirlerini eski bir diş fırçasıyla (yumuşak yüzeyli) temizleyip kurumaya bırakabilirsiniz.