-%25
1.069,95 TL 804,95 TL
2 Renk

52 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Aktif bir hayat süren çocukların günün her anında kendilerini rahat ve konforlu hissetmeleri gerekir. Açık havadaki etkinliklere ve sportif aktivitelere ilkbahar ve sonbahar aylarında da üşümeden katılabilmeleri için eşofman üstleri ile kendilerini korumalılar. Çocuklar için üretilen yumuşak, rahat ve çocukların üzerlerinden çıkarmak istemeyecekleri erkek çocuk eşofman üstü modelleri Hummel.com.tr’de sizleri bekliyor! Farklı kesimler, farklı stiller ve renklerle çocuğunuzun hayat tarzına uyan parçaları kolaylıkla seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz için bir eşofman üstü almadan önce bazı noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Kapüşon çocuğunuzu rahatsız ediyor mu? Çocuğunuz sweatshirt kesiminden hoşlanıyor mu? Çocuğunuzun hoşuna gitmeyen bir kumaş veya doku var mı? Erkek çocuk eşofman üstü tercihinizi bu soruların cevaplarına göre yaptığınızda çocuğunuzun eşofman üstünü daha uzun süre ve severek giyme ihtimallerini de artırırsınız.

Erkek Çocuk Eşofman Üstü Modelleri ve Fiyatları

Hummel’ın ürün yelpazesinde birbirinden farklı erkek çocuk eşofman üstü seçenekleri bulunuyor. Bu parçalar renk, tarz, kesim, fermuar ve kapüşon detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Çocuklar genellikle tek bir tarzı beğenip aynı eşofman üstünün farklı renklerini tercih etseler de, Hummel ürünleriyle yeni stiller de deneyebilirler. Erkek çocuk eşofman üstü seçenekleri genellikle uygun fiyatlı olup, hem kendi çocuğunuz hem de bir başkasına hediye olarak tercih edebileceğiniz parçalardır. Hareketli yaşayan, sürekli koşturan çocuklar için eşofman üstü gibi parçaların dayanıklı olmaları büyük önem taşıyor. Bu yüzden alışveriş yaparken çocukların bu parçaları uzun süre kullanabileceklerini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Erkek çocuk eşofman üstü modellerine daha da uygun fiyatlara sahip olmak isteyenler dönemsel kampanyaları ve indirimleri takip edebilirler. E-mail bültenine abone olarak kampanya ve indirim dönemlerinden erkenden haberdar olabilirsiniz.

Erkek Çocuk Sweatshirt Modelleri

Hem günlük kombinlerde, hem de sportif giyimlerinde daha az parçayla kombin yapmayı tercih eden her erkek çocuk sweatshirt giymeyi sık sık tercih ediyor. Pantolonlarla daha günlük, erkek çocuk eşofman altı modelleriyle de spor yaparken kullanılabilen sweatshirtler çocukları “bugün ne giysem” sorusundan kurtarıyor. Hummel’ın erkek çocuk sweatshirt modelleri arasında farklı dokular ve kumaşlar yer alıyor. Tasarım olarak ise ikonik arı logosuna sahip, tek renkli veya cepli olmak üzere birbirinden farklı modelleri Hummel.com.tr’de bulabilirsiniz. Çocukların severek giyeceği tarzları görüntüleyebilir ve yaş grubuna göre ayrılan bedenlerden çocuğunuza uyanları kolayca satın alabilirsiniz. Özellikle sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde hava durumu gün içinde değişkenlik gösterdiğinden çocukların okula, spor yapmaya veya arkadaşlarının doğum günü kutlamalarına giderken tarzını tamamlayan bir sweatshirte sahip olması, kombin oluşturmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca, erkek çocuk sweatshirt modelleri ile rahatlıkla kombinlenecek çocuk spor ayakkabı modellerimize de göz atabilirsiniz.

Kapüşonlu Erkek Çocuk Eşofman Üstü Çeşitleri

Yağışlı havalara karşı başı daha rahat korumak için tercih edilen kapüşonlu erkek çocuk eşofman üstleri, Hummel’ın geniş ürün yelpazesinde de farklı desenlerle hayat buluyor. Her çocuğun dolabında mutlaka yer alması gereken kapüşonlu erkek çocuk eşofman üstü, genellikle kolay kombinlenebilen renklerde tercih ediliyor. Erkek çocuk siyah eşofman üstü modelleri kapüşonlu tasarımlarda da birçok kullanıcının favorisi. Siyah renkli ve kapüşonlu bir eşofman üstü, her renk erkek çocuk spor tişört, şort ve eşofman altıyla birlikte giyilebiliyor. Fermuar, cep ve logo gibi detaylarla tasarımda farklılaşan kapüşonlu erkek çocuk eşofman üstü ve erkek çocuk şişme mont modellerini görmek için hummel.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.

Her Sezonun İhtiyacı: Yazlık ve Kışlık Erkek Çocuk Eşofman Üstleri

Neredeyse her giyim ürününde mevsime göre kullanılan kumaşlar değişiyor. Yani, soğuk günlerde erkek çocuk kalın eşofman üstü modelleri ön plana çıkarken yazın daha ince tasarımlar tercih ediliyor. Örneğin, TARP gibi ince eşofman üstleri havanın güzel olduğu günler için ideal olsa dahi kış mevsimi için çocukları yeteri kadar sıcak tutmaz. Kışın daha çok FELINOS gibi parçalar daha kullanışlı olur. Elbette tek bir erkek çocuk eşofman üstü veya sweatshirt ile mevsime göre farklılaşan kombinler yapılabilir. Örneğin bir sweatshirt kışın erkek çocuk eşofman altı modelleriyle, yaz akşamlarında ise erkek çocuk şortları ile birlikte kullanılabilir.

Daha fazlasını gör