Yeni

62 üründen 48 ürün görüntülemektesiniz.

Daha Fazla Ürün

Yetişkinlere göre daha enerjik ve hareketli olan çocukların giyimleri de onlara ayak uydurmalı. Çocuklar genellikle rahat ve yumuşak kumaşlı ve esnek parçalar giydiklerinde kendilerini daha iyi hissediyor ve diledikleri gibi hareket edebiliyorlar. Spor giyim, çocukların günlük hayatları için büyük önem taşıyor. Hatta birçok günlük kombin daha çok sportif parçalardan oluşuyor. Hummel’ın kız çocuk eşofman üstü modelleri, keyifle giyilen renkli tasarımları ve Hummel kalitesini bir araya getiriyor. Bu sayede çocuklar için eşofman üstü giymek hava koşullarına karşı bir önlem almış olmaktan çıkıp, stillerini tamamladıkları bir parçayı kullanmak anlamına geliyor. Siz de çocuğunuz için dayanıklı ve onun zevkine uyan kız çocuk eşofman üstü ve eşofman altı modellerini Hummel.com.tr’den inceleyebilir ve kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Birbirinden Rahat Kız Çocuk Sweatshirt & Eşofman Üstü Modelleri

Sade, desenli, belki de çok renkli! Her çocuğun zevki elbette aynı değil. Hummel.com.tr'de her çocuk için bir eşofman üstü var! Hummel kız çocuk eşofman üstü modelleri genellikle uygun fiyatlı olup, çocukların sezondan bağımsız olarak giyebileceği parçalardır. Havanın iyi olduğu günlerde yanlarında, soğuk mevsimlerde ise üstlerinde bulunması gereken eşofman üstleri aynı zamanda esnek ve dayanıklı da olmalı. Koleksiyonun sevilen eşofman üstleri arasında kapüşonlu ve fermuarlı tasarımıyla mor renkli TREVİ yer alıyor. Sevilen modellerden bir diğeri ise pembe rengi ve hayvan desenleriyle dikkat çeken ALNON. Hummel kalitesiyle üretilen eşofman üstlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dönemsel indirimler ve kampanyalar sayesinde her çocuğun dolabında yer alması gereken kız çocuk eşofman üstü modellerine daha uygun fiyatlara sahip olmak mümkün. İndirim zamanlarından haberdar olmak için e-mail bültenimize üye olabilirsiniz.

Kız Çocuk Sweatshirt Çeşitleri

Kız çocuk eşofman üstü grubunda çok sevilen bir başka ürün de sweatshirtler! Hummel’ın koleksiyonunda bahar günlerinde kombinleri tamamlamak için tercih edilen bir çok kız çocuk sweatshirt modeli yer alıyor. Sweatshirt modelleri renk, desen ve aksesuarlara göre değişiklik gösteriyor. Genellikle her kombinle uyum sağlayacak bir sweatshirt arıyorsanız siyah, beyaz ve gri renklerini tercih edebilirsiniz. Bu renkler sezondan bağımsız olarak her kız çocuk eşofman altı, şort veya kız çocuk taytla kombinlenebilir. Örneğin, siyah renkli OTA, sade tasarımı ile her dolapta bulunması gereken parçalardan biri. Tasarımların bir çoğunda ikonik Hummel arısının irili ufaklı versiyonlarına rastlamak mümkün. Canlı renkleri seven çocuklar için ise LEIDEN ideal seçim. Bu sweatshirt tek renkli zeminin üzerine gradyen logo çalışmasıyla kombinlere denk katıyor.

Hummel Kalitesinde Kız Çocuk Eşofman Üstü Çeşitleri

Bir eşofman üstünün rahatlığını belirleyen birden çok faktör var. Yumuşak kumaş ve rahat kesim bunlardan en önemlileri. Aksesuar kullanımı ise kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Kimisi daha rahat giyip çıkarabileceği fermuarlı parçaları tercih ederken, bazıları için kapüşon ve kanguru cep detayları olmazsa olmaz. Hummel, koleksiyonunda her zevke uyabilecek kız çocuk eşofman üstü modellerine yer veriyor. Ayrıca, koleksiyondaki bazı eşofman üstlerinin altları da bulunuyor. Böylece bir eşofman takımı oluşturarak kolaylıkla uyumlu bir kombin yaratılabilir.

Her Sezonun İhtiyacı: Yazlık ve Kışlık Kız Çocuk Eşofman Üstü Modelleri

Eşofman üstü modelleri elbette farklı hava koşullarında kullanılmak üzere farklı kumaş ve aksesuarlardan oluşuyor. Kışlık ürünlerde peluş veya termal özellikli kumaşlara yer verilirken, yaz mevsimi için daha hafif ürünler tercih ediliyor. Örneğin, CARMEN kollarında file detaylarına yer veren pamuklu ve fermuarlı bir parça. Bu tasarıma sahip bir kız çocuk fermuarlı eşofman üstü yazın kombinlere şıklık katmak için harika bir alternatif. Kış mevsimi için ise daha kalın fermuarsız ve fermuarlı kız çocuk eşofman üstü modellerine Hummel.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Ayrıca, kombinler için çocuk spor ayakkabı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kolay ve güvenli alışveriş deneyimiyle ihtiyaç duyduğunuz parçalara sahip olmak bu kadar basit!

Daha fazlasını gör