Toplam : 29 Ürün
Sırala :
-%39
Sepette Ek %25 İndirim
949,95 TL 574,95 TL
12 Renk
-%39
Sepette Ek %25 İndirim
949,95 TL 574,95 TL
12 Renk
-%40
Sepette Ek %25 İndirim
639,95 TL 384,95 TL
-%39
Sepette Ek %25 İndirim
949,95 TL 574,95 TL
12 Renk

Koşturan, düşen, kalkan, zıplayan, kısacası enerjisi hiç bitmeyen çocukların gün boyu rahat etmesi çok önemli. Bu yüzden eşofman altları, her mevsim çocukların en büyük kurtarıcısı oluyor. Keyifle giyilen, sık yıkanmaya dayanıklı ve uzun süre giyilebilen yazlık erkek çocuk eşofman altı modelleri, her yaştaki çocuk için en gerekli giyim eşyalarından biri. Hummel’ın erkek çocuk eşofman altı koleksiyonunda birbirinden farklı renkler, desenler ve modeller yer alıyor. Günlük kullanımda, ev giyiminde veya spor sırasında çocukların konforundan ödün vermeden keyif alabilmeleri için ihtiyacınız olan erkek çocuk eşofman altı modellerini ve eşofman takımlarını Hummel.com.tr’den inceleyebilirsiniz.

Erkek Çocuk Eşofman Altı Modelleri

Havalı bir jogger mı, rahat kesim bir eşofman altı mı? Hummel’ın erkek çocuk eşofman altı modelleri renge, dokuya, kesime ve desene göre farklılık gösteriyor. Aynı zamanda kumaş farklılıklarıyla yazlık ve kışlık olarak da ayrılıyorlar. Klasikten şaşmayanlar ve her renkle kolayca kombinlemek isteyenler için erkek çocuk siyah eşofman altı modellerine bir göz atabilir. Siyah renkli JAROMIR erkek çocuk eşofman altı hem kesim hem de renk ve çizgi olarak Hummel’ın en klasik modelleri arasında. Alt giyimine biraz daha renk katmak isteyenler için JAROMIR’in farklı renk alternatifleri de bulunuyor. PRUVE de sezonun sevilen, bel ve bileklerinde şerit detayları taşıyan, jogger kesimli eşofman altı modellerinden biri.

Rahat Erkek Çocuk Eşofman Altı Çeşitleri

Çocuklar için eşofman altlarının rahatlığı, renk ve desenden çok daha fazla önem taşıyor. Gün boyu çıkarmak istemeyecekleri ve tekrar tekrar giyecekleri eşofman altlarının vücudu sıkmaması fakat çocukların üzerinden de düşmemesi gerekiyor. Hummel.com.tr’de eşofman altları 4, 6, 8, 10 ve 12 yaş olarak sınıflandırıldığı için çocuğunuza uygun olan bedeni seçmek oldukça kolay. Belinde ip detayı olan parçaların vücuda oturuşu kişiye göre ayarlanabildiği için, özellikle spor esnasında bu tip eşofman altları daha çok tercih ediliyor. Örneğin LUCKY, tam da bu tanıma uyan ince, hafif ve son derece rahat bir eşofman altı. Her sezona uyum sağlayan gri rengiyle de kolayca kombinlenebilir.

Eşofman altlarını kombinlerken sezona göre hareket etmek daha doğru olacaktır. Örneğin çok yağmurlu havalarda paçaların çamurlanmaması için bilekleri büzgülü modeller tercih etmek daha doğru olur. Eşofman altlarının kombinlediği tişörtler de yine mevsime göre değişiklik gösterebilir.

Erkek Çocuk Eşofman Takımı Modelleri

Spor giyimde takım görüntüsü sadece yetişkin tarzlarında değil, çocuklar için de sık sık tercih ediliyor. Ayrıca başlı başına bir kombin olan takımlar erkek çocuk eşofman altı ve erkek çocuk eşofman üstü olarak ayrı ayrı da kullanılabildikleri için oldukça avantajlılar. Hummel her sezon hem klasik renklerde hem de canlı desenlerde eşofman takımı modellerini koleksiyonuna dahil ediyor. Örneğin çift renkli bir tasarım olan ERKOSE eşofman altının tüm renk seçeneklerinde takımı olan bir eşofman üstü de bulunuyor. Bu takım, sezonun popüler kesimlerinden biri olan jogger eşofman altı ile ve kolay giyilip çıkarılabilen fermuarlı bir eşofman üstünden oluşuyor. Aynı zamanda Hummel’ın ikonik şevron detaylarına da tasarımında yer veriyor. Siz de beğendiğiniz erkek çocuk eşofman altı ile uyumlu eşofman üstlerine bakabilir ve erkek çocuk şişme montları ile bir takım olarak satın alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Eşofman Altı Fiyatları

Çocuklar için eşofman altı satın alırken kullanım sıklığına, alışkanlıklara ve bütçeye göre hareket etmek gerekiyor. Hummel.com.tr’de yer alan erkek çocuk eşofman altı fiyatları ürünün çıktığı sezona, kumaşına ve ait olduğu koleksiyona göre değişiklik gösteriyor. Çocuk eşofman altları ve eşofman takımları hediye olarak en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alıyor. Hummel.com.tr’de her bütçeye uygun bir erkek çocuk eşofman altı bulmak mümkün. Sayfanın üst kısmındaki filtre sayesinde bütçenize uygun fiyat aralığını belirleyebilir ve sadece bütçenize uyan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz çocuk spor ayakkabı ürünlerine de çok daha uygun fiyatlara sahip olabilmek için dönemsel indirimleri ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın.

Daha fazlasını gör