• Erkek
  • Ayakkabı
  • Günlük Spor Ayakkabı
  • Erkek Günlük Spor Ayakkabı

Toplam : 5 Ürün
Sırala :

Hummel’ın ürün yelpazesi en geniş grubu, şüphesiz erkek spor ayakkabı modelleridir. Mevsim her ne olursa olsun, dışarıya çıkmadan önce her kombini elbette ayakkabı ile tamamlıyoruz. Bu sebeple ayakkabılar, özellikle de ayakların konforunu düşünen erkek spor ayakkabı modelleri, dolapların vazgeçilmez parçalarıdır. Hummel Sonbahar/Kış koleksiyonunda hem ayakları soğuktan ve yağıştan koruyacak seçeneklere, hem günlük kullanıma uygun spor ayakkabılara, hem de performans artırıcı özelliklere sahip modellere yer veriliyor. Yepyeni ve kalıpları zorlayan tasarımların yanı sıra, uzun zamandır hayranı olduğumuz klasikler de yeni yüzleriyle bu sezon tekrar karşımıza çıkıyor.

 

Sağlıklı & Konforlu Erkek Günlük Spor Ayakkabı Seçimi

 

Spor ayakkabı tercih edilirken kullanılacak alanlara ve antrenman tipine göre bir seçim yapılmalıdır. Ayakkabının kullanılacağı yüzey, yani iç mekanda, spor salonlarında mı, yoksa dışarıda mı kullanılacağını bilmek, taban özelliklerini karşılaştırabilmek için önemlidir. Bunun yanı sıra bir spor ayakkabıdan ne istendiği göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, ultra hafif olması mı, esnekliği mi yoksa her adımda daha güçlü hissettirmesi mi daha önemli? Elbette en az yapısal özellikleri kadar, erkek spor ayakkabılarının rengi ve tasarımı da tercihlerde büyük rol oynuyor. Spor yaparken kullanılan her parça bir motivasyon kaynağıdır. Bu sebeple uzun süreli ve hemen hemen her antrenmanda kullanılacak spor ayakkabıları seçerken sporcuya enerji verecek ve sporcunun iyi hissetmesini sağlayacak tasarımlar tercih edilmelidir. Her kıyafetle uyan, klasik çizgiler taşıyan veya dikkat çekme konusunda son derece kararlı tasarımlar arasından tarzınıza uyanı bulmak size kalıyor. Hummel’ın bu sezonki spor ayakkabı erkek ürünleri arasında herkese uygun alternatifler var. Erkek günlük spor ayakkabı tercihinize ek olarak Hummel kalitesini bulabileceğiniz erkek hiking & trekking bot ve outdoor ayakkabı modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Güçlü, maskülen, konforlu. Siyah spor ayakkabılar sadece rahat oldukları için değil, bir duruş sergiledikleri için de seviliyorlar. Özellikle soğuk sezonlarda günlük kombinleri tamamlamak için tercih edilen erkek siyah spor ayakkabılar arasından tamamı siyah olan modeller, işçilik ve dikiş detaylarıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda dikkat çekmek için fazla renge gerek olmadığını öne süren iddialı tasarımlar da Hummel’ın Sonbahar/ Kış koleksiyonunda yer alıyor. Mesela KIEHL, ikonik bir Hummel tasarımı. Farklı dokuların bir arada kullanıldığı bu çift, siyah zemin üzerinde beyaz Hummel şeritlerine yer veriyor. Bileği kavrayan yapısıyla da günlük kullanımın yanı sıra spor sırasında da konfor ve güvenlik sağlıyor.

 

Hummel Erkek Günlük Sneaker Koleksiyonu

 

Hummel’ın yenilenen web sitesi üzerinden erkek spor ayakkabı modellerini, renk, tasarım ve performans olarak filtreleyebilirsiniz. Böylece aradığınız modellere daha kolay ulaşırsınız. Bu sayfada sadece spor ayakkabı modellerine liste olarak değil, HIVE koleksiyonu, SEAMLESS ürünleri gibi özel koleksiyonlara da erişim sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabı alırken tercihiniz hafif, ince ve esnek tasarımlar ise TERRAFLY modellerine bakabilirsiniz. Özellikle dört farklı renk alternatifiyle COMBAT TERRAFLY SEAMLESS, dikişsiz yapısıyla bir çorap giyer gibi kullanılabilecek rahatlıkta. Önde gelen performans ayakkabılarından, file yapıya sahip CROSSLITE serisi de tasarımında Hummel çizgilerine yer veriyor. Bu modeller de dahil olmak üzere, her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığı Hummel web sitesini sık sık takip ederek, indirim dönemlerinden haberdar olabilir ve beğendiğiniz spor ayakkabılara çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

Spor Kombinlerin Vazgeçilmezi: Erkek Günlük Beyaz Spor Ayakkabı

 

Beyaz spor ayakkabılar iyi bakıldığı takdirde uzun ömürlü yol arkadaşları olurlar. İster günlük kombinleri, ister antrenman kombinlerini tamamlamak için kullanabileceğiniz Hummel’ın beyaz spor ayakkabıları arasından tarzınıza göre tercihinizi yapabilirsiniz. Beyaz zemin üzerine çeşitli renk alternatifleriyle Hummel çizgilerini ekleyen STADIL modelleri, vazgeçilemeyen klasikler arasında. Her sezon bir öncekinden daha dayanıklı olarak üretilen STADIL’ler yumuşak tabanlarıyla beğeni topluyor. Farklı kumaş ve bilek boyu alternatifleriyle üretilen STADIL modellerini erkek hoodie & erkek eşofman altı modellerimiz ile de kombinleyebilirsiniz.

 

Hummel Erkek Günlük Spor Ayakkabı Koleksiyonu - Reach LX İle Tanışın

 

Hummel’ın bu sezon kuşkusuz en çok sevilen spor ayakkabı modeli REACH LX serisidir. REACH serisi, yenilikçi yaklaşımıyla şık görüntüyü ve konforu bir arada sunuyor. Bu serideki spor ayakkabı modelleri, esnek oldukları kadar dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlüdürler. Farklı renk seçeneklerine sahip REACH 300 ve REACH 600’ler, ultra hafif tasarımları ile rahatlığı ön planda tutuyorlar. Performans odaklı tasarım ve Ortholite tabanlar ile her adımda daha fazla enerji dönüşü sağlayan REACH’ler, sadece günlük kullanımda değil, zorlu antrenmanlarda da yanınızda. İkonik Hummel şeritlerinin yer aldığı REACH 300’ler ve minimal tasarımlı REACH 600’ler, hem doğal tonlarda hem de çarpıcı renk alternatifleriyle bizimle!

Hummel kalitesini bulabileceğiniz unisex spor ayakkabı ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

Daha fazlasını gör