Unisex Çocuk

NABATA JR. ÇOCUK AYAKKABI

Siyah Çocuk Training Ayakkabı

909,95 TL

Kargo Bedava

Beden Tablosu - Çocuk

Siyah NABATA JR. ÇOCUK AYAKKABI, çocukların tarzını yansıtır. Yüksek tabanı, ayakları destekleyerek çocukların rahat ve dengeli bir adım atmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda kolay giyilebilir özelliği sayesinde çocuklar ayakkabılarını hızlı ve pratik bir şekilde giyebilirler. Suni deri üst yüzeyi, ayakkabının şıklığını ve dayanıklılığını artırırken, hareketli renkli tasarımı da çocukların enerjisini yansıtır. Renkli tasarımıyla çocukların tarzını tamamlar. Termo dış tabanı sayesinde maksimum performans sunar.

Ürün Kodu: 900379-9031

Sitemiz üzerinden saat 15:00'e kadar vermiş olduğun siparişini aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim etmeyi planlıyoruz. Kampanya ve özel günlerde bu süre 1-3 iş gününü bulabilmektedir. Siparişinde normal sürecin dışında bir sorun yaşandığını düşünüyorsan müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilirsin.

İade etmek istediğin ürünler için Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi üzerinde yazıldığı şekilde ürünlerin için Cayma Hakkı'ndan doğan iade talebini 14 iş günü içerisinde açmış olman gerekmektedir. 30 iş günü içerisinde de iade taleplerini bize iletmen durumunda işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için iade&değişim sayfamızı ziyaret edebilirsin.

  • Tüm spor ayakkabılarınızı renk vermeyecek bir bezle silip oda sıcaklığında kurutmanızı tavsiye ederiz.
  • Performans ayakkabılarının yüzey kirlerini eski bir diş fırçasıyla (yumuşak yüzeyli) temizleyip kurumaya bırakabilirsiniz.